2020. gada 25. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

21.jūnijā notiks Vasaras Saulgriežu pasākums Smiltenes pagasta Līgo kalnā

Ar Saulgriežu uguns rituāliem, dziesmām, dejām 21. jūnijā no pulksten 21:30 līdz 23:30 iemirdzēsies un ieskanēsies Smiltenes pagasta Līgo kalns.

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad tiek piedzīvota gada garākā diena un īsākā nakts. Šajos svētkos tiek iezīmēts astronomiskās vasaras sākums un ļoti spēcīgi izjusts pirmatnējās dzīvības spēks. Ar šo kopumu pasākumā notiks uguns rituāls ar “zāļu sievu” Līgu Reiteri, Jāņu dziesmu dziedāšana ar folkloras kopu “Rudzupuķe” un Smiltenes muzikantiem, dejas, kā arī uguns plosta un uguns rata laišana.

Lai nosargātu Saulgriežu uguni un gaismu, aicinām līdzi ņemt lāpas vai sveces trauciņos. Ērtībai – aicinām ņemt līdzi arī pledus. 

Pieteikšanās pasākumam līdz 19. jūnijam pa tālruni 26405258 (Anda). Pasākums notiks, ievērojot apmeklētāju drošībai noteikto sanitāro protokolu.

*Pasākuma organizators ir Smiltenes novada Kultūras centrs. Organizators var izdarīt foto un video uzņēmumus pasākuma norises vietā vai tuvākajā apkārtnē (tostarp pie ieejas). Ja Jūs ierodaties pasākuma vietā, Jūs apzināties, ka Jūsu attēls var tikt uzņemts un apstrādāts turpmākajiem publicitātes mērķiem. Organizators ir publiska institūcija, kurai ir pienākums informēt sabiedrību par publisku līdzekļu finansētām aktivitātēm. Organizators neapstrādās Jūsu personas datus, ja Jūs neatradīsieties pasākuma tuvumā.

Informāciju sagatavoja

Alise Lilientāle

Smiltenes novada KC mākslinieciskā vadītāja

[email protected]

28688101

Slider