2024. gada 29. marts
A- A A+
Viegli lasīt

AICINA DARBĀ REMONTSTRĀDNIEKU

SMILTENES NOVADA
BLOMES PAGASTA PĀRVALDE
Reģ. Nr. 90009703402, Cēsu iela 9, Blome, Blomes pagasts, Smiltenes novads, LV-4707
AICINA DARBĀ
REMONTSTRĀDNIEKU

Darba pienākumi:

  • veikt Blomes pagasta pārvaldes apsaimniekošanā esošo nekustamo īpašumu tehnisko uzturēšanu: sīkus remontdarbus telpās, kā arī ūdens, kanalizācijas un apkures sistēmu darbības nodrošināšana;
  • veikt materiālu aprēķinu, sagādi un uzskaiti, kontrolēt padoto darba izpildi;
  • pildīt autovadītāja pienākumus.

Prasības pretendentam:

  • “B” kategorijas autovadītāja apliecība;
  • vēlama iepriekšēja darba pieredze līdzīgā amatā.

Par priekšrocību tiks uzskatītas tiesības rīkoties ar krūmgriezi un motorzāģi, kurinātāja apliecība.

Iesniedzamie dokumenti:

  • CV (dzīves apraksts);
  • dokumentu kopijas, kas apliecina profesionālo sagatavotību.

Mēs piedāvājam:
atbildīgu pilna laika darbu, sociālās garantijas un stabilu atalgojumu saskaņā ar normatīvajiem aktiem no 880 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Pieteikuma dokumentus: Curriculum Vitae (dzīves aprakstu), kas apliecina pretendenta darba pieredzi, iegūtās zināšanas un prasmes, iesniegt personīgi, pa pastu Blomes pagasta pārvaldē Cēsu iela 9, Blome, Smiltenes novads, LV-4707, vai e-pastu [email protected] līdz 2019.gada 23.aprīlim. Tel. informācijai 26420044.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada dome informē, ka:

  • Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada dome, Reģ. nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.