2021. gada 6. janv.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicina piedalīties Vastselīnas gadatirgū Igaunijā 17.- 18. jūnijā

Smiltenes novada mājražotājiem, uzņēmējiem, amatniekiem un rokdarbniekiem ir iespēja pieteikties ar savu produkciju dalībai ikgadējā Vastselīnas gadatirgū šā gada 17. un 18. jūnijā, Igaunijā. Dalība notiek Igaunijas – Latvijas pārrobežu projekta  “COOP Local” (“Pārrobežu sadarbības veicināšana vietējiem pārtikas produktu ražotājiem un amatniekiem pierobežā” ietvaros.
Projekta mērķis ir atdzīvināt un stiprināt pārrobežu uzņēmējdarbību, īstenojot virkni dažādu pasākumu, kas veicinās sadarbības un biznesa attiecību veidošanu starp Igaunijas un Latvijas uzņēmējiem. Projektā paredzētie pasākumi ietver gan pieredzes apmaiņas braucienus, gan kopīgas tikšanās, mācību ekskursijas un seminārus, gan kopīgas izstādes un gadatirgus, u.c. Projektā tiks iesaistīti uzņēmēji no Igaunijas un Latvijas pašvaldību reģioniem.
Par iespēju piedalīties gadatirgū projekta ietvaros interesēties zvanot pa tālruni: 64707575 vai rakstot e-pastu projekta aktivitāšu vadītājam Modrim Apsītim – [email protected].
Projekts tiks ieviests laika periodā no 2017.gada marta līdz 2019.augustam.
Projektu „COOP Local” līdzfinansē Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programma.  Smiltenes novada pašvaldības kopējais projekta budžets ir 61 104,00 EUR, t.sk. programmas finansējums ir 85% jeb 51 938,40 EUR un pašvaldības līdzfinansējums ir 15% jeb 9165,60 EUR
Sagatavoja
Zelma Mičule,
Smiltenes novada domes
Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja

Kalendārs

Informācija par COVID-19
Pērc Ziemassvētku dāvanas no vietējiem ražotājiem


Slider