2020. gada 20. febr.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicina piedalīties Vidzemes izgudrojumu un inovāciju festivālā “MINOX”

Aicinām visa vecuma izgudrotājus un inovatorus piedalīties VIDZEMES IZGUDROJUMU UN INOVĀCIJU FESTIVĀLĀ «MINOX», kurš notiks 2.jūnijā RTU Cēsu filiālē.

Ja tev ir lielisks izgudrojums, inovācija, ideja par produkta vai pakalpojuma uzlabojumu, ērtāku lietošanu lai pavisam citu pielietojumu, neslēpies savā garāžā, laboratorijā vai skolas solā, nāc un piedalies Vidzemes izgudrojumu un inovāciju festivālā “MINOX”.

Pasākuma mērķis ir popularizēt izgudrotājdarbību un rosinātu radošu un inovatīvu ideju attīstību un to realizāciju. Festivālu organizē RTU Cēsu filiāle, tās partneri izgudrotāju biedrība, «CONNECT Latvija» un Latvijas Zinātņu akadēmija un partneri Vidzemes reģionā.

Pēc izgudrojumu prezentēšanas Vidzemes izgudrojumu un inovāciju festivālā, izgudrojumu autori ar saviem projektiem varēs piedalīties noslēguma izstādē “MINOX 2018”, kas norisināsies oktobrī Rīgā.

Festivāla dalībnieku izgudrojumus un inovatīvās idejas izvērtēs žūrija un apbalvos interesantāko projektu autorus. Divu labāko darbu autori Rīgas izstādē kā balvu saņems apmaksātu lidojumu uz Universitātes pilsētu Kembridžā ar iespēju piedalīties starptautiskā triju dienu izgudrojumu un biznesa izglītības seminārā. Pēc izstādēm visus projektus plānots publicēt izstādes katalogā, kas būs pieejams bibliotēkās un grāmatnīcās.

Potenciālos dalībniekus aicinām pieteikt savu dalību līdz 14. maijam: www.cf.rtu.  vai minox.lv.
Vairāk informācijas par pasākumu var uzzināt www.cf.rtu.lv ,  vai www.minox.lv vai sazinoties ar «Minox» Vidzemes projektu vadītāju Ginu Matu tālr. 27055177, e-pasts [email protected]

Sandra Salmiņa
sabiedrisko attiecību vadītāja
RTU Cēsu filiāle
Piebalgas iela 3, Cēsis
+371 29464622
WWW.CF.RTU.LV

Ceļvedis
Slider