2020. gada 4. jūl.
A- A A+
Viegli lasīt

Aizvadītas orientēšanās sacensības “Grundzāles nakts”

2019.gada 11.novembrī, Latvijas patriotisma nedēļas ietvaros, Grundzāles pamatskolā notika jau par tradīciju kļuvušās orientēšanās sacensības “Grundzāles nakts”, pulcējot 60 dažāda vecuma sportistus un ģimenes.

Sacensības tika rīkotas ar mērķi audzināt Latvijas jaunatni patriotisma garā, uzticīgu savai valstij, veicināt morāli un fiziski stipras jaunatnes veidošanu; pilnveidot un nostiprināt prasmes orientēšanās sportā; popularizēt un veicināt veselīgu dzīves veidu, kā arī ieinteresēt vecākus sportot kopā ar saviem bērniem. Sacensību laikā dalībniekiem bija sagatavoti arī īpaši kontrolpunkti, ar iespēju  pārbaudīt vai papildināt zināšanas par Latvijas valsts vēsturi.

Sacensību organizatoriem un dalībniekiem šogad bija iespēja izmantot elektroniskās atzīmēšanās ierīces SIAC , kā arī skolu un apmācības komplektu (rezultātu nolasītāju un SI stacijas) , kā arī tika izmantoti jauni kontrolpunktu mieti un prizmas, kas ir iegādāti projekta Nr.19-09-AL12-A019.2202-000005“Inventāra iegāde orientēšanās, distanču slēpošanas un orientēšanās ar slēpēm popularizēšanai un attīstīšanai Grundzāles pagastā”, kuru īsteno  biedrība Orientēšanās sporta klubs “Azimuts”. Projekta ietvaros iegādāts jau arī  slēpošanas trenažieris SKI ergo-2, kuru dalībniekiem bija iespēja iemēģināt pēc sacensībām.

Projekta realizācija kļuva iespējama , piesaistot Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. – 2020.gadam apakšpasākuma 19.2 “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” līdzekļus. Projekta kopējās izmaksas ir 17558,33 EUR, no kurām Lauku atbalsta dienests finansē 15802,49 EUR, savukārt 1755,84 EUR  ir biedrības Orientēšanās sporta klubs “Azimuts” līdzfinansējums. Projektu plānots pabeigt līdz 2020. gada 1. jūnijam.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē ŠEIT.

Izsakām pateicību sacensību atbalstītājiem “Kārumu fabrikai”  un   “Very Berry” . 

“Grundzāles nakts” rezultāti:

  V-8    
1. Raivo Sarkangalvis Grundzāles pamatskola 12:16
2. Roberts Zirdziņš Grundzāles pamatskola 17:29
3. Artūrs Kalniņš Grundzāles pamatskola 17.35
  V-10    
1. Artis Harkins Grundzāles pamatskola 35:56
  V-12    
1. Markuss Jānis Pommers Grundzāles pamatskola 33:33
2. Gustavs Lubūzis Grundzāles pamatskola 33:37
3. Aleksis Ziemiņš Grundzāles pamatskola 33:56
4. Leo Lucāns Grundzāles pamatskola 34:05
  V-15    
1. Matīss Kalniņš Grundzāles pamatskola 31:51
2. Toms Vilemsons Grundzāles pamatskola 35:22
3. Gustavs Kristers Melbārdis Grundzāles pamatskola 35:28
4. Dainārs Bušs Grundzāles pamatskola 35:37
5. Roberts Gurovs Gaujienas pamatskola 53:05
  V-18    
1. Renārs Kļaviņš Grundzāles pamatskola 27:38
2. Uvis Sproģis Gaujienas pamatskola 29:24
3. Kristers Lārmanis Gaujienas pamatskola 31:10
  Meistari    
1. Aivis Zetmanis Smiltene 31:39
2. Jānis Bormanis Grundzāle-Smiltene 36:06
3. Raivis Kalniņš Gaujiena 38:15
4. Valērijs Proselkovs Seda 46:00
  Tautas Klase    
1. Kaspars Abuls OK Azimuts  51:21       38 KP
2. Ģirts Pakalns Grundzāle-Smiltene-Probild. 66:40         38 KP
3. Lauris Zubovs Grundzāle 37:42         33 KP
   V-50  Veterāni    
1. Sarmis Āboliņš Alūksne 40:18
  V-65  Superveterāni    
1. Aldis Lapiņš Smiltene 31:44
2. Māris Lapiņš Smiltene 49:07
  S-8    
1. Felicita Sarkangalve Grundzāles pamatskola 12:14
2. Dārta Pauliņa Grundzāle 12:49
3. Tīna Zeiļuka Smiltene 12:50
4. Laima Puriņa Grundzāles pamatskola 17:55
5. Ramona Puriņa Grundzāles pamatskola 38:14
  S-10    
1. Elza Lucāne Grundzāles pamatskola 75:11
2.  Melānija Mieze Grundzāles pamatskola 75:15
3. Laura Matveja Grundzāles pamatskola 75:47
  S-12    
1. Kitija  Abula Grundzāles pamatskola 23:42
2. Elīna Bačka Grundzāles pamatskola 30:44
3. Ketija Ozola Grundzāles pamatskola 30:45
  S-15    
1. Marta Kalniņa Gaujienas pamatskola 32:07
2. Anete Stabiņa Grundzāles pamatskola 36:38
  S-18    
1. Hanna Gabriela Ziemiņa Grundzāles pamatskola 27:56
  S-45    
1. Daiga Krēsliņa Lejasciems 28:36
2. Sanita Sproģe Gaujiena 32:24
  Meistares    
1. Inga Bormane Grundzāle- Smiltene 34:35
2. Sintija Levica Grundzāle 49:30
  Tautas klase   Visas uzvarētājas
  Alise Valaine Kalniņa Grundzāle  34:17
  Kristīne Sausiņa Grundzāle 55:29
  Antra Kļaviņa Mēri 55:50
  Alda Zvejniece Grundzāle 56:35
  Inga Lazdiņa Grundzāle 56:46
  Ģimenes    
1. Solovjovu ģimene Grundzāles pamatskola                            29 KP
2. Zetmaņu ģimene Smiltene                             27 KP
3. Skudru ģimene Grundzāles pamatskola                             26 KP
4. Ābeltiņu ģimene Grundzāle                             24 KP

Informāciju iesūtīja:

Māris Stabiņš, Grundzāles pamatskolas sporta skolotājs

 

 

Ceļvedis
Slider