2019. gada 6. dec.
Viegli lasīt

Aizvadītas orientēšanās sacensības “Grundzāles nakts”

2019.gada 11.novembrī, Latvijas patriotisma nedēļas ietvaros, Grundzāles pamatskolā notika jau par tradīciju kļuvušās orientēšanās sacensības “Grundzāles nakts”, pulcējot 60 dažāda vecuma sportistus un ģimenes.

Sacensības tika rīkotas ar mērķi audzināt Latvijas jaunatni patriotisma garā, uzticīgu savai valstij, veicināt morāli un fiziski stipras jaunatnes veidošanu; pilnveidot un nostiprināt prasmes orientēšanās sportā; popularizēt un veicināt veselīgu dzīves veidu, kā arī ieinteresēt vecākus sportot kopā ar saviem bērniem. Sacensību laikā dalībniekiem bija sagatavoti arī īpaši kontrolpunkti, ar iespēju  pārbaudīt vai papildināt zināšanas par Latvijas valsts vēsturi.

Sacensību organizatoriem un dalībniekiem šogad bija iespēja izmantot elektroniskās atzīmēšanās ierīces SIAC , kā arī skolu un apmācības komplektu (rezultātu nolasītāju un SI stacijas) , kā arī tika izmantoti jauni kontrolpunktu mieti un prizmas, kas ir iegādāti projekta Nr.19-09-AL12-A019.2202-000005“Inventāra iegāde orientēšanās, distanču slēpošanas un orientēšanās ar slēpēm popularizēšanai un attīstīšanai Grundzāles pagastā”, kuru īsteno  biedrība Orientēšanās sporta klubs “Azimuts”. Projekta ietvaros iegādāts jau arī  slēpošanas trenažieris SKI ergo-2, kuru dalībniekiem bija iespēja iemēģināt pēc sacensībām.

Projekta realizācija kļuva iespējama , piesaistot Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. – 2020.gadam apakšpasākuma 19.2 “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” līdzekļus. Projekta kopējās izmaksas ir 17558,33 EUR, no kurām Lauku atbalsta dienests finansē 15802,49 EUR, savukārt 1755,84 EUR  ir biedrības Orientēšanās sporta klubs “Azimuts” līdzfinansējums. Projektu plānots pabeigt līdz 2020. gada 1. jūnijam.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē ŠEIT.

Izsakām pateicību sacensību atbalstītājiem “Kārumu fabrikai”  un   “Very Berry” . 

“Grundzāles nakts” rezultāti:

V-8
1.Raivo SarkangalvisGrundzāles pamatskola12:16
2.Roberts ZirdziņšGrundzāles pamatskola17:29
3.Artūrs KalniņšGrundzāles pamatskola17.35
V-10
1.Artis HarkinsGrundzāles pamatskola35:56
V-12
1.Markuss Jānis PommersGrundzāles pamatskola33:33
2.Gustavs LubūzisGrundzāles pamatskola33:37
3.Aleksis ZiemiņšGrundzāles pamatskola33:56
4.Leo LucānsGrundzāles pamatskola34:05
V-15
1.Matīss KalniņšGrundzāles pamatskola31:51
2.Toms VilemsonsGrundzāles pamatskola35:22
3.Gustavs Kristers MelbārdisGrundzāles pamatskola35:28
4.Dainārs BušsGrundzāles pamatskola35:37
5.Roberts GurovsGaujienas pamatskola53:05
V-18
1.Renārs KļaviņšGrundzāles pamatskola27:38
2.Uvis SproģisGaujienas pamatskola29:24
3.Kristers LārmanisGaujienas pamatskola31:10
Meistari
1.Aivis ZetmanisSmiltene31:39
2.Jānis BormanisGrundzāle-Smiltene36:06
3.Raivis KalniņšGaujiena38:15
4.Valērijs ProselkovsSeda46:00
Tautas Klase
1.Kaspars AbulsOK Azimuts 51:21       38 KP
2.Ģirts PakalnsGrundzāle-Smiltene-Probild.66:40         38 KP
3.Lauris ZubovsGrundzāle37:42         33 KP
 V-50  Veterāni
1.Sarmis ĀboliņšAlūksne40:18
V-65  Superveterāni
1.Aldis LapiņšSmiltene31:44
2.Māris LapiņšSmiltene49:07
S-8
1.Felicita SarkangalveGrundzāles pamatskola12:14
2.Dārta PauliņaGrundzāle12:49
3.Tīna ZeiļukaSmiltene12:50
4.Laima PuriņaGrundzāles pamatskola17:55
5.Ramona PuriņaGrundzāles pamatskola38:14
S-10
1.Elza LucāneGrundzāles pamatskola75:11
2. Melānija MiezeGrundzāles pamatskola75:15
3.Laura MatvejaGrundzāles pamatskola75:47
S-12
1.Kitija  AbulaGrundzāles pamatskola23:42
2.Elīna BačkaGrundzāles pamatskola30:44
3.Ketija OzolaGrundzāles pamatskola30:45
S-15
1.Marta KalniņaGaujienas pamatskola32:07
2.Anete StabiņaGrundzāles pamatskola36:38
S-18
1.Hanna Gabriela ZiemiņaGrundzāles pamatskola27:56
S-45
1.Daiga KrēsliņaLejasciems28:36
2.Sanita SproģeGaujiena32:24
Meistares
1.Inga BormaneGrundzāle- Smiltene34:35
2.Sintija LevicaGrundzāle49:30
Tautas klaseVisas uzvarētājas
Alise Valaine KalniņaGrundzāle 34:17
Kristīne SausiņaGrundzāle55:29
Antra KļaviņaMēri55:50
Alda ZvejnieceGrundzāle56:35
Inga LazdiņaGrundzāle56:46
Ģimenes
1.Solovjovu ģimeneGrundzāles pamatskola                           29 KP
2.Zetmaņu ģimeneSmiltene                            27 KP
3.Skudru ģimeneGrundzāles pamatskola                            26 KP
4.Ābeltiņu ģimeneGrundzāle                            24 KP

Informāciju iesūtīja:

Māris Stabiņš, Grundzāles pamatskolas sporta skolotājs

 

 

Kalendārs

Youtube

Slider