2020. gada 20. febr.
A- A A+
Viegli lasīt

Akcija “Dienas bez rindām” arī Smiltenes novadā

Aicinot sabiedrību aktīvāk izmantot valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski – no 30. septembra līdz 4. oktobrim norit ikgadējā akcija “Dienas bez rindām”. Akcija notiek jau sesto reizi un šogad tajā piedalās vairāk nekā 340 valsts un pašvaldību iestādes un to filiāles visā Latvijā.

Visu nedēļu Smiltenes Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (Dārza ielā 3) un Smiltenes novada bibliotēkās varēs saņemt konsultācijas par e-pakalpojumiem – kādi e-pakalpojumi pieejami, kas nepieciešams, lai lietotu e-pakalpojumus, kur tos atrast, kā pieteikt, kā saņemt atbildi un citus aktuālus jautājumus. Papildus aicinām iesaistīties e-pakalpojumu zināšanu viktorīnā, kurā noskaidrosim erudītākos e-pakalpojumu pārzinātājus. Vairāk par viktorīnu vietnē mana.latvija.lv. 

Smiltenes Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra un Smiltenes novada bibliotēku kontaktinformācija sadaļā “Kontakti”.

Populārākie pakalpojumi: 

Palīdzību e-pakalpojumu apgūšanā var sniegt arī digitālie aģenti – īpaši sagatavoti speciālisti – valsts un pašvaldību iestāžu pārstāvji (tai skaitā VPVKAC darbinieki), bibliotekāri, skolotāji, kas pastāstīs un parādīs, kā darboties e-vidē un saņemt e-pakalpojumus. Sev tuvāko digitālo aģentu var atrast Digitālo aģentu kartē.

 

Ceļvedis
Slider