2020. gada 7. jūl.
A- A A+
Viegli lasīt

Alūksne–Liepa–Cēsis reisos tiks iekļauta pietura Zīlītes un Dzeņi

Ņemot vērā pasažieru lūgumu, no 2019. gada 28. oktobra vairākos maršruta Nr.7769 Alūksne–Liepa–Cēsis reisos tiks iekļauta pietura Zīlītes un Dzeņi.

Reisi maršrutā Nr.7769 Alūksne–Liepa–Cēsis, kuru kustības sarakstā tiek iekļauta pietura Zīlīte un Dzeņi.
·         Autobuss, kas no Alūksnes autoostas brīvdienās izbrauc plkst.13.35 (reiss tiek izpildīts visu gadu).

·         Autobuss, kas no Alūksnes autoostas darbadienās izbrauc plkst.13.35 (reiss tiek izpildīts no 1. jūnija līdz 31. augustam).

·         Autobuss, kas no Alūksnes autoostas darbadienās izbrauc plkst.14.00 (reiss tiek izpildīts no 1. septembra līdz 31. maijam).

·         Autobuss, kas no Alūksnes autoostas piektdienās izbrauc plkst.17.20 (reiss tiek izpildīts no 1. septembra līdz 31. maijam).

·         Autobuss, kas no Cēsu autoostas darbadienās izbrauc plkst.6.25 (reiss tiek izpildīts no 1. septembra līdz 31. maijam).

·         Autobuss, kas no Cēsu autoostas brīvdienās izbrauc plkst.6.40 (reiss tiek izpildīts visu gadu).

·         Autobuss, kas no Cēsu autoostas darbadienās izbrauc plkst.6.40 (reiss tiek izpildīts no 1. jūnija līdz 31. augustam).

·         Autobuss, kas no Cēsu autoostas piektdienās izbrauc plkst.12.35 (reiss tiek izpildīts no 1. septembra līdz 31. maijam).

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Lilita Pelčere,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Valsts SIA Autotransporta direkcija

Ceļvedis
Slider