2024. gada 28. marts
A- A A+
Viegli lasīt

AS “Smiltenes piens” aicina darbā APKOPĒJU-SĒTNIEKU uz NEPILNU DARBA SLODZI

AS “Smiltenes piens” – viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā

APKOPĒJU-SĒTNIEKU uz NEPILNU DARBA SLODZI

(Mūrnieku ielā 2, Smiltenē)

 DARBA PIENĀKUMI:

  • Veikt administrācijas telpu uzkopšanu.

PRASĪBAS KANDIDĀTIEM:

  • Spēja strādāt aktīvu un fizisku darbu;
  • Pozitīva, atbildīga un rūpīga attieksme pret darbu;

PIEDĀVĀJAM:

  • Apmācību,kas nepieciešama darba pienākumu veikšanai;
  • Draudzīgu un uz sadarbību vērstu kolektīvu;
  • Darbu iespējams apvienot ar mācībām vai citu darbu;
  • Veselības apdrošināšanas polisi (pēc viena nostrādāta gada) u.c.motivējošus bonusus.

Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV ar norādi “Apkopējs” uz e-pastu: [email protected]informācija pa tālruni 64707603.

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām!

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese  Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.