2020. gada 25. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Bibliotēku darbība pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas

Beidzoties ārkārtējai situācijai valstī, Smiltenes novada bibliotēkās joprojām būs dažādi ierobežojumi, lai nodrošinātu apmeklētāju un darbinieku drošību.
Bibliotēkās pieejami pamatpakalpojumi: informācijas resursu pieņemšana un izsniegšana, uzziņas, 15 minūšu piekļuve datoriem ar interneta pieslēgumu, uzturēšanās lasītavās ar sejas aizsegu līdz 30 minūtēm. Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā apmeklētājiem nav pieejami datori un bērnu rotaļu stūrītis.
No 15.jūnija bibliotēkas Smiltenes novadā atsāk strādāt pēc ierastā vasaras darba laika. Darba laikus skatīt infografikā.
Tā kā apmeklētājiem tiek liegta brīvpieeja krājumam, lai mazinātu rindas bibliotēkā un uzturēšanās laiku tajā, aicinām reģistrētos bibliotēkas lietotājus sev interesējošos izdevumus rezervēt attālināti. Izdevumus var rezervēt, rakstot uz bibliotēkas e-pastu, zvanot vai visērtāk – pieslēdzoties Valkas, Smiltenes, Strenču novada kopkatalogam sadaļā “Mana bibliotēka”. Šim pakalpojumam nepieciešami autorizācijas dati, kurus var saņemt, sazinoties ar bibliotēku.
Piedāvātais pakalpojums “Mana bibliotēka” ietaupīs jūsu laiku, jo tā ir iespēja pašiem attālināti rezervēt nepieciešamos izdevumus, iestāties elektroniskajā rindā uz izdevumu, kas ir bibliotēkas krājumā, bet izsniegts citam lasītājam, pārraudzīt savu kontu – apskatīt izsniegto un rezervēto izdevumu sarakstu, izdevumu nodošanas un rezervēšanas termiņus, pieprasīt grāmatu nodošanas termiņa pagarinājumu.
Aicinām ievērot 4 pamatprincipus: 1) visur, kur iespējams, ievēro 2 metru distanci, 2) regulāri mazgā vai dezinficē rokas, 3) ja esi slims, paliec mājās un 4) seko norādēm un ievēro nosacījumus.
Laipni aicinām izmantot šobrīd pieejamos bibliotēku pakalpojumus!

 

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre

Slider