2020. gada 6. aug.
A- A A+
Viegli lasīt

BMX riteņbraucēja Vineta Pētersone: “Šeit var – tikai jāgrib un jādara.”

TUESI.LV stāsta stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Septembra vidū, projekta veidotāji iepazīstina arī ar Smiltenes BMX kluba “Silvas ziķeri” audzēkni Vinetu Pētersoni.

“Es nevaru iedomāties, ka es darītu kaut ko citu. Turklāt, pēc pāris gadiem būs olimpiskās spēles. Parādīt, ka meitene no Latvijas var braukt pasaules līmenī – tas ir tas, kas man patīk,” ir pārliecināta  BMX riteņbraucēja Vineta Pētersone no Amatas novada.

“Latvija ir labs sākumpunkts. Te var izmēģināt daudzas lietas. Ja ambīcijas ir pietiekami lielas, arī šeit var izveidot ļoti labu dzīvi. Mums ir divkārtējs olimpiskais BMX čempions. Tas ir lielisks piemērs, ka arī šeit var – tikai jāgrib un jādara,” ir pārliecināta Vineta.

“Man patīk ceļošana un pasaules iepazīšana. Lai arī kā man patiktu braukt kaut kur citur, vēl vairāk man patīk atgriezties mājās. Es varu vairākus mēnešus pavadīt ārpus Latvijas, bet kad es atgriežos mājās, tomēr ir citādāk,” stāsta Vineta.

“Latvijai ir jādod laiks. Nav viegli, bet nav arī neiespējami. Ja ir kāds mērķis, tad uz to ir jāiet. Varbūt mums nav tas vieglākais ceļš, bet, sasniegt savu mērķi caur grūtībām, ir daudz patīkamāk.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos. Projektu TUESI.LV īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Latvijas valsts simtgades svinības notiek laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”
[email protected]

TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm, kuru īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Slider