2024. gada 29. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Izcīna medaļas Latvijas čempionātā orientēšanās sportā

Latvijas čempionāta vidējās distances zeltu izcīna Ilgvars Caune un Agnese Jaunmuktāne. Bronza Artūram Pauliņam un Videgai Gaigalai.

Krāslavas novada Tartaka mežos noskaidroti Latvijas čempioni orientēšanās sportā vidējā distancē. Tā kā grupās bija liels dalībnieku skaits publicējam to Azimuts OK-Sm BJSS komandas dalībnieku rezultātus  kam izdevās finišēt labāko desmitniekā.

Latvijas čempiona titulu junioru V-20 grupā izcīnīja Ilgvars Caune. Viņam izdevās savu tuvāko sekotāju Rihardu Krūmiņu no Jelgavas pārspēt par 36 sekundēm.

Panākums izcīnot Latvijas čempiones titulu grupā S-16 Smiltenes BJSS audzēknei Agnesei Jaunmuktānei. Viņas māsa Anda finišēja 6. vietā.

Vīriešu Elites grupā Artūram Pauliņam 3. vieta, sev priekšā palaižot Igauni ar latviešu asinīm Timo Sildu (OK Alūksne) un savu komandas biedru Latvijas izlasē Rūdolfu Zērni (OK Saldus)

Bronzas godalga arī S-50 grupas sportistei Videgai Gaigalai.

Latvijas čempionāts stafetē

Uzvaru grupā S-12 izcīna Smiltenes BJSS audzēknes, kas mācās Grundzāles pamatskolā.

8.septembrī Krāslavas pusē par Latvijas čempionēm stafetēs astoņu komandu konkurencē kļuva Azimuts OK-Smiltenes BJSS meiteņu komanda S-12 grupā. Komandā etapu secībā startēja Anete Stabiņa, Marta Morīte un Kitija Abula. Viņu vecākajām komandas biedrenēm S-18 grupā ar Zandu Stabiņu, Anniju Slikšjāni un Agniju Cauni sastāvā bronzas medaļas. Bronza arī  V-145 grupas stafešu komandai, kurā startēja Māris Stabiņš, Dainis Bormanis un Mārtiņš Godiņš. Šajā grupā startējošā  Azimuts OK otrā komanda ar Otāru Putrāli, Aigaru Dudeli un Juri Rudīti sastāvā izcīnīja 6. vietu.

Vīriešu Elites grupā, kur startēja 20 komandas veiksmīgs sākums Azimuts OK komandai, kur pirmo etapu lieliski veica Matīss Slikšjānis stafeti Ilgvaram Caunem nododot kā otrais. Ilgvars stafeti Artūram Pauliņam nodeva kā ceturtais vienu sekundi priekšā Saldus komandai, kas kļuva par stafešu uzvarētāju. Diemžēl Artūra astoņu minūšu ilgā nesaprašanās ar karti pirmā kontrolpunkta meklējumos Azimuta komandu atsvieda uz  7. vietu finišā.

Sieviešu Elites grupā Azimuta komandai 17 komandu konkurencē 8. vieta.

S-145 grupas komanda ar Videgu Gaigalu , Guntu Dudeli un Ievu Godiņu sastāvā 4. vieta.