2020. gada 30. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Izstāde “Smiltenes simtgades vēstures mirkļi: 1920-1930”

Smiltenes novada bibliotēkā, Baznīcas laukumā 13, apskatāma izstāde “Smiltenes simtgades vēstures mirkļi: 1920-1930”. Ar šo izstādi tiek aizsākts izstāžu cikls, veltīts Smiltenes simtgadei, kopš piešķirtas pilsētas tiesības. Izstādē izliktās vēsturiskās fotogrāfijas, grāmatas un publikācijas no Novadpētniecības krājuma atspoguļo nozīmīgākos notikumus un pasākumus, kas attiecīgajā desmitgadē raksturo mūsu pilsētas attīstību un dzīvi. Izstāde apskatāma līdz 30.martam.
Izstāde ir kā pieskāriens Smiltenes vēstures mirkļiem, mudinot aizdomāties, cik daudz 100 gadu laikā noticis, kā mainījusies un attīstījusies mūsu pilsēta. Smiltenei ir īpaša aura un smiltenieši ir ļoti lieli savas pilsētas patrioti. Tieši tāpēc mūsu pilsētas simtgades logo ir vārdi: “Stipri cilvēki, stiprā pilsēta!”

Sagatavoja:
Alda Liuke,
Smiltenes novada bibliotēkas bibliogrāfe

Smiltenei 100

Smiltenei 100

Kalendārs

Ceļvedis
Slider