2020. gada 2. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Labdarības akcijā Pērc, ziedo, pabaro aicina ziedot Vidzemes patversmju dzīvniekiem

Tāpat kā visā Latvijā arī Vidzemē šonedēļ sākas labdarības akcija Pērc, ziedo, pabaro, kuras laikā Rimi Latvia sadarbībā ar Mars Inc. aicina ziedot pārtiku vai aksesuārus tiem dzīvniekiem, kuri savu ikdienu pavada patversmēs. Lai Valmieras un Cēsu patversmēs dzīvojošie dzīvnieki būtu paēduši mēneša garumā, četrkājainajiem draugiem nepieciešamas 10 tonnas barības.

“Valmieras dzīvnieku patversmē patreiz suņu ir mazāk nekā kaķu, bet situācija mainās nepārtraukti. Visus dzīvniekus ik dienas lolojam, ēdinām, vedam pastaigās, rūpējamies, bet dzīvniekiem tomēr nepieciešamas īstas, pastāvīgas mājas, ģimenes mīlestība un rūpes. Lai arī kā darbinieki rūpētos par katru patversmes dzīvnieku, tās tomēr ir tikai pagaidu mājas. Arī Valmieras dzīvnieku patversme aicina ziedot barību, spēļmantiņas vai jebko, kas var palīdzēt uzturēt četrkājainos draugus. Diemžēl ne vienmēr pietiek līdzekļu vai pirmās nepieciešamības lietu – trauku, gultasvietu vai kaķu smilšu,” stāsta Valmieras dzīvnieku patversmes pārstāve Iveta Lūsiņa.

Dzīvnieku ceļš līdz patversmei ir dažāds – saimnieka nevēlēšanās uzņemties atbildību par mazajiem ķepaiņiem, dzīvnieciņa aizklīšana no mājām vai tā dzīve uz ielas jau kopš dzimšanas. Tomēr nemainīgi pastāv cerība, ka patversme ir tikai viens no dzīves posmiem pirms nokļūšanas pie mīlošas un gādīgas ģimenes. Četrkājaino draugu pārtika, dažādi aksesuāri vai spēļmantiņas lielākoties tiek nodrošinātas ar līdzcilvēku palīdzību un dzīvnieku uzturēšanai atvēlētie līdzekļi ir ierobežoti. Tieši tāpēc esam uzstādījuši īpaši augstu mērķi – lai visu 20 patversmju dzīvnieki no dažādām Latvijas pilsētām būtu paēduši vienu mēnesi, aicinām iesaistīties labdarības akcijā, lai kopā patversmēm ziedojumos uzdāvinātu 19,1 tonnas barības suņiem un 3,7 tonnas barības kaķiem. Arī Rimi, atbalstot akciju, ziedos vienu tonnu privātās preču zīmes Nutribalance suņu un kaķu barību, lai pēc kampaņas beigām kopā ar pircēju ziedojumiem palīdzētu 20 dzīvnieku patversmēm visā Latvijā.

“Šī labdarības akcija ir lielisks veids, kā apvienot patīkamo ar lietderīgo. Veicot savus ikdienas pirkumus aicinām ziedot arī dažādus produktus, piemēram, barību, kaķu smiltis, ēšanas traukus vai aksesuārus, arī patversmē mītošajiem dzīvniekiem. Akcijas laikā ziedotos produktus būs iespējams atstāt Rimi un Supernetto veikalos izvietotās ziedojumu kastēs,” skaidro Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa.

Labdarības akcija Pērc, ziedo, pabaro Latvijā notiek jau otro gadu, un tās mērķis ir palīdzēt Latvijas dzīvnieku patversmēm. Labdarības akcijai var ziedot Rimi un Supernetto veikalos visā Latvijā speciālajās ziedojumu kastēs. Tāpat šogad labdarības akcijas ietvaros dzīvnieku mīļi ir aicināti iesaistīties Triks pret kārumu izaicinājumā, sociālajos medijos daloties ar foto vai video, kur tavs mīlulis apmaiņā pret kādu triku iegūst kārumu. Izmantojot mirkļbirku #percziedopabaro, labdarības akcijā un izaicinājumā piedalīties aicini arī draugus, ģimeni un paziņas. Par katru foto ar šo mirkļbirku, akcijas partneris Mars Inc. patversmēm ziedos vienu 100g Whiskas mitro kaķu barību paciņu.

Papildinformācija:

Dace Preisa

SIA Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja

Mob. tālr. 29136564

E-pasts: [email protected]

KalendārsSlider