2021. gada 30. jūl.
A- A A+
Viegli lasīt

Latvijas stafešu kausa posms – Cēsu rudens un Cēsu rudens stafetes

Aizvadītajā nedēļas nogalē pie Driškina ezera Cēsu pusē norisinājās sezonas desmitais Latvijas kausa posms, kā arī ceturtais un noslēdzošais Latvijas stafešu kausa posms – Cēsu rudens un Cēsu rudens stafetes.

 Cēsu rudens

19.septembrī pie Driškina ezera notika LK posms orientēšanās sportā Cēsu rudens. Panākumi OK Azimuts-Sm BJSS sportistiem, izcīnot desmit godalgotās vietas. Uzvaras savās grupās izcīnīja Kitija Abula S-12 un Liene Brūvele S21A. Otrās vietas Rubens Pāvils Šulcs V21A , Aldis Lapiņš V65 , Jānis Biezais V-70, Videga Gaigala S-50 un Gunta Dudele S-55. Trešajās vietās Zane Tarasa S-10 , Agnija Caune S-20 un Mārtiņš Godiņš V-45. Labāko sešiniekā vēl finišēja izcīnot ceturtās vietas Gustavs Solovjovs V-8 , Agnese Jaunmuktāne S-16 un Laura Savicka S-21E , Jana Marta Ivanovska S21A. Sestās vietas V-8 Arvīds Nulle , V21E Matīss Slikšjānis  un S-20 Zanda Stabiņa.

Cēsu rudens stafetes

20.septembrī pie Driškina ezera notika Cēsu rudens stafetes. Panākumus guva Azimuts OK Smiltenes BJSS stafešu komandas. S-18 grupā 1. vieta. Tīna Deina Kukurīte, Anda Jaunmuktāne un Agnese Jaunmuktāne. S-14 grupā šoreiz ar ceturto vietu jāsamierinās Anetei Stabiņai, Martai Morītei un Kitijai Abulai. V-12 grupas puišiem progress pirmo reizi šogad stafetēs finišējot ar rezultātu un izcīnot 11.vietu no 13 komandām. Tas izdevās Markusam Jānim Pommeram, Deividam Solovjovam un Tomasam Bromam. Lai veicas arī turpmāk un nezūd interese par orientēšanās sportu!
 
Veterānu grupās S-145 grupā pirmo vietu izcīnīja Azimuta komanda ar Videgu Gaigalu , Guntu Dudeli un Ievu Godiņu sastāvā. Šī vecuma vīriešiem pirmais panākums šogad izcīnot trešo vietu. Komandā startēja Guntis Zīvers, Māris Stabiņš un Mārtiņš Godiņš. Pie pirmās vietas tika Aldis Lapiņš V-195 grupā kopā ar cēsinieku Uldi Alksni un siguldieti ILmāru Limbēnu. Kamēr mūsu vīru Elites pārstāvji startēja Somijas čempionātā, dāmas startēja ar divām komandām. Labāk veicās jau pieredzējušajām startus stafetēs S21 grupā izcīnot piekto vietu- Laurai Savickai, Janai Martai Ivanovskai un Lienei Brūvelei. Aiz viņām sestajā vietā finišēja S21 grupas stafešu debitanšu komanda ar Zandu Stabiņu, Elīnu Skopāni un Agniju Cauni sastāvā.
 
 
Sagatavoja: Māris Stabiņš

KalendārsSlider