2021. gada 1. aug.
A- A A+
Viegli lasīt

Mazā Raganiņa paveiks daudz labu darbu

8. decembrī pulksten 14:00 un 17:00 Smiltenes pilsētas Kultūras centra lielajā zālē būs skatāma muzikāla izrāde bērniem “Mazā Raganiņa”. Izrādes režisore – Zinaida Bērza.

Izrāde būs stāsts par Mazo Raganiņu un viņas vēlmi iemācīties burt. Visas burvestības, protams, būs labas! Izrāde pierādīs, ka pasaulē un ikkatrā cilvēkā labā un gaišā ir daudz, daudz vairāk nekā sliktā, un labais vienmēr uzvar!

Izrādē piedalās Smiltenes Tautas teātra aktrises – Madara Vīksniņa, Dana Langenfelda, Nadīna Paipala un Inguna Sīmane -, kā arī Eva Evelīna Krūmiņa, Monta Sorokina, Gerda Ance Rieksta un Kristians Vilkasts. Ar enerģiskām dejām izrādi papildinās Smiltenes pilsētas Kultūras centra jauniešu deju kolektīvs “Buki” Ievas Arnoldes vadībā. Par izrādes kostīmiem un skatuves noformējumu rūpējās Inese Priedīte.

Biļetes iepriekšpārdošanā Smiltenes pilsētas Kultūras centra kasē: € 2,00.

 

Informāciju publicēšanai sagatavoja

Madara Mūrniece

Smiltenes pilsētas Kultūras centra mākslinieciskā vadītāja

[email protected]

*Pasākuma organizators ir Smiltenes pilsētas Kultūras centrs. Organizators var izdarīt foto un video uzņēmumus pasākuma norises vietā vai tuvākajā apkārtnē (tostarp pie ieejas). Ja Jūs ierodaties pasākuma vietā, Jūs apzināties, ka Jūsu attēls var tikt uzņemts un apstrādāts turpmākajiem publicitātes mērķiem. Organizators ir publiska institūcija, kurai ir pienākums informēt sabiedrību par publisku līdzekļu finansētām aktivitātēm. Organizators neapstrādās Jūsu personas datus, ja Jūs neatradīsieties pasākuma tuvumā

 

KalendārsSlider