2020. gada 9. jūl.
A- A A+
Viegli lasīt

Mednieku klubs “Laiksne” īsteno projektu

Biedrība “Mednieku klubs “Laiksne”” ir uzsākusi projekta “Treniņš-meistarības pamats” īstenošanu. 2018.gada 5.oktobrī biedrība noslēdza līgumu ar SIA “Metāldekors” par stacionārā sporta un medību šaušanas iekārtu uzstādīšanu šautuvē Smiltenes novadā.  Iekārtu plānots uzstādīt līdz 2019.gada 10.aprīlim.

Projekts „Treniņš-meistarības pamats”, projekta Nr18-09-AL10-A019.2203-000005, tiek īstenots ar mērķi izveidot stacionāru šautuvi Smiltenes novadā, iegādājoties un uzstādot kustīgu mērķu iekārtu, kas nodrošina šaušanas sporta sabiedriskās aktivitātes un šaušanas sporta entuziastu tūrismu, lai varētu sagatavot mednieku kandidātus valsts noteiktajiem praktiskajiem jauno mednieku eksāmeniem (šaušanas).

Projekta kopējais finansējums 4404,40 EUR, no tā ELFLA fonda publiskais finansējums 3963,96 EUR un Smiltenes novada domes līdzfinansējums 440,44 EUR.

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Abulas lauku partnerības” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas kārtā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Vairāk informācijas par atbalsta saņemšanas nosacījumiem biedrības „Abulas lauku partnerība” un LAD mājaslapā.

 

Ceļvedis
Slider