2020. gada 29. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Nakts pārgājienā tika iepazīta naksnīgā Smiltenes apkārtne

31. oktobra vakarā 108 lieli un mazi dalībnieki pulcējās Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrā, lai kopīgi dotos nakts pārgājienā “SPOCĪNS JOCĪNS” un iepazītu naksnīgo Smiltenes apkārtni.

Maršruts sākās pie Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra, kur pēc reģistrēšanās un īsas pasākuma atklāšanas dalībnieki devās apmēram deviņus kilometrus garajā pārgājienā. Zibot lukturīšiem, tika iepazītas jaunas meža takas, izbristas peļķes, pārvarēti nokrituši koki, stāstīti joki un biedēti spoki.

Pārgājiens noslēdzās Cērtenes pilskalna pļaviņā, kas bija izgaismota ar svecītēm. Dalībniekiem bija iespēja atvilkt elpu, sasildīties pie ugunskura, uzcept līdzi paņemtās desiņas un iedzert karstu tēju.

Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs saka lielu paldies visiem dalībniekiem un īpašu paldies pasākuma vadītājai Santai Paeglei par lielisko pasākumu un kopā pavadīto laiku!

Pasākuma galerija pieejama šeit.

Fotogrāfijas drīkst lejupielādēt un izmantot tikai un vienīgi atsaucoties uz fotogrāfiju autoru.

Pasākums tapis projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/052) ietvaros.

 

Informāciju sagatavoja:
Lelde Atlāce
Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra
Tūrisma speciāliste

Foto:A.Melderis

Slider