2021. gada 22. janv.
A- A A+
Viegli lasīt

Bezmaksas sporta nodarbības Smiltenes novadā (Precizēta)

Līdz 2021.gada 7.februārim noteikti pastiprināti drošības noteikumi, lai mazinātu Covid-19 infekcijas izplatību un ierobežotu cilvēku savstarpējo mijiedarbību. 

Ar oktobri Smiltenē, Bilskā, Variņos, Palsmanē un Grundzālē ir uzsākušās bezmaksas sporta un vingrošanas nodarbības. Nodarbību mērķis ir veicināt vispārējo fizisko un emocionālo veselību un veicināt ieradumu regulāri nodarboties ar fiziskām aktivitātēm.

Nodarbības norisināsies projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/052 ietvaros. Projekts tiek īstenots no 2017.gada un turpināsies līdz 2023.gadam. Projekta mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem visiem Smiltenes novada iedzīvotājiem, jo īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga pasākumus.

Vingrošana pie fizioterapeita tiešsaistes platformā ZOOM

 

CrossFit nodarbības

Arī sniegotos apstākļos, vēl joprojām ir iespēja apmeklēt Crossfit nodarbības Smiltenes stadionā, Kalnamuižā, Smiltenes pagastā, ja gaisa temperatūra sasniedz vairāk kā -10 grādus, tad tiek nodrošināta iespēja nodarbībā piedalīties izmantojot tiešsaistes platformu ZOOM. 


Klātienes nodarbībās pieļaujamais dalībnieku skaits ir 10 personas. 

Nodarbību sākums ir plkst. 10.00.

Iepriekšēja pieteikšanās pie treneres Daces Dzilnas (WhatsApp +37122028156) ir obligāta.
CROSSFIT nodarbības plānotas 16.; 23.; 30.janvārī.

 

Bezmaksas slēpošanas nodarbība-pārgājiens “Slēpo ar prieku!”

Pieteikšanās nodarbībām OBLIGĀTA, zvanot uz tālr.: 26460704 vai rakstot uz e-pastu: [email protected].  Vietu skaits ierobežots. Vienā grupā pie viena instruktora iespējams piedalīties līdz 10 dalībniekiem, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos ierobežojumus (maksimālais dalībnieku skaits 23.janvārī – 30 – vienā grupā ne vairāk kā 10 dalībnieki).

 

* Epidemioloģiskās situācijas ierobežojumu dēļ nodarbības var tikt atceltas, kā arī jautājumu gadījumā par nodarbību norisi aicinām sazināties ar treneri.

 

 

Aicinām nodarbību apmeklētājiem būt atbildīgiem pret savu un apkārtējo veselību. Ja ir elpošanas ceļu infekcijas pazīmes (klepus, elpas trūkums, rīkles iekaisums, paaugstināta temperatūra) lūdzam nodarbības neapmeklēt!

 

Kalendārs

Informācija par COVID-19


Slider