2020. gada 9. jūl.
A- A A+
Viegli lasīt

Piedalies akcijā „Radīsim Ziemassvētku noskaņu Smiltenes novadā”!

Smiltenes novada dome aicina ikvienu iedzīvotāju, uzņēmumu un iestādi piedalīties akcijā „Radīsim Ziemassvētku noskaņu Smiltenes novadā”, kuras mērķis ir radīt Ziemassvētku noskaņu novadā, iesaistot iedzīvotājus savu īpašumu un/vai darbavietu vides noformēšanā.

Aicinām novada iedzīvotājus un uzņēmējus aktīvi iesaistīties ikgadējā akcijā un kopīgi uzburt svētku noskaņu gan pilsētā, gan visā novadā, izrotājot ēkas, pagalmus, dārzus, skatlogus, padarot svētku gaidīšanas laiku gaišāku.

Izvērtējamos svētku noformējumus akcijai var pieteikt no 2018. gada 10. decembra līdz 20. decembrim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu  vai sūtot pieteikumu Smiltenes novada domes Saimnieciskās darbības nodaļas Teritorijas apsaimniekošanas speciālistei, e-pasts: [email protected]. Pieteikumu klātienē iespējams aizpildīt Smiltenes novada Klientu apkalpošanas centrā, Dārza ielā 3, Smiltenē. Informāciju par akciju var saņemt, zvanot pa tālruni 64707868 vai 64707588.

Akcijas vērtēšanas darba grupai ir tiesības vērtēt arī akcijai nepieteiktos objektus, ja to noformējums rada īpašu Ziemassvētku noskaņu un uzlabo Smiltenes novada tēla vizuālo kvalitāti.

Par akcijā izvirzītiem objektiem balsošana notiks sociālajās vietnēs http://www.draugiem.lv/smiltenesnovads un https://www.facebook.com/SmiltenesNovads no 2018.gada 28.decembra līdz 2019. gada 6. janvārim.

Labākie noformējumu autori tiks noteikti, summējot sabiedrības balsojuma rezultātus (70%) un Smiltenes novada domes apstiprinātās darba grupas rezultātus (30%).

Būtiskākie kritēriji, pēc kuriem vadīties izvērtējot objektus, ir: pirmais iespaids, noformējuma atbilstība Ziemassvētku specifikai un noskaņai, noformējuma idejas oriģinalitāte, kvalitāte un kompozīcija, materiālu pielietojums un krāsu risinājums, noformējuma saderība ar ēkas arhitektūru un apkārtējo vidi un noformējumā izmantotie latviskie elementi.

Akcijas uzvarētāji un labāko noformējumu autori tiks pasludināti pēc akcijas rezultātu apkopošanas un godināti 2019.gada janvārī personīgi. Akcijas uzvarētāji saņems Smiltenes novada domes – īpaši šai akcijai veidotu gaismas dekoru, atzinības rakstus un veicināšanas balvas.

Akcijas NOLIKUMS.

Ceļvedis
Slider