2020. gada 30. marts
A- A A+
Viegli lasīt

SIA 8 CBR aicina darbā BETONĒTĀJU – STIEGROTĀJU

Prasības:

  • Augsta atbildības sajūta, iniciatīva darbā, mērķtiecība un precizitāte;
  • Vēlamas priekšzināšanas celtniecībā;
  • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu, saprast dotos uzdevumus;
  • Bez kaitīgiem ieradumiem;
  • Latviešu valodas zināšanas (vismaz sarunvalodas līmenī)

Darba pienākumi:

  • Veikt būvdarbu vadītāja dotos uzdevumus mākslīgo būvju būvniecībā, ievērojot uzdotā darba izpildes tehnoloģiju;
  • Ievērot uzņēmuma darba kārtības, darba aizsardzības un ugunsdrošības instrukciju prasības;
  • Strādāt ar elektriskajiem rokas instrumentiem;
  • Uzstādīt betonēšanas veidņus;
  • Iestrādāt armatūras stiegrojumu;
  • Iestrādāt betonu veidņos;
  • Veikt dzelzsbetona konstrukcijas pēcapstrādi;
  • u.c. palīgdarbi objektā.

Mēs piedāvājam:

  • Iespēju iegūt pieredzi un attīstīt savu profesionālo kompetenci;
  • Atsaucīgu kolektīvu un labus darba apstākļus;
  • Darba apģērbu un individuālos aizsardzības līdzekļus;
  • Sociālās garantijas un stabilu atalgojumu;
  • Darba alga bruto 3,95 – 7, 50 EUR/h;
  • Darba līgumu uz noteiktu laiku;
  • Apmaksāts komandējums (8 EUR/dienā), ar dzīvošanu komfortablās naktsmītnēs;
  • Bezmaksas transportu nokļūšanai no un uz darba vietu (atrunājot individuāli).

Pieteikties, sūtot CV uz e- pastu [email protected] vai zvanot 28628994; 64707801 līdz 24.februārim.

Smiltenei 100

Kalendārs

Ceļvedis
Slider