2024. gada 19. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” aicina darbā Saimniecības daļas APKURES KRĀŠŅU KURINĀTĀJU

SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca”

Vienotais reģ. Nr. LV40003189328

SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” aicina darbā

Saimniecības daļas

APKURES KRĀŠŅU KURINĀTĀJU

Galvenie amata pienākumi:

  • Vadīt un uzraudzīt cietā kurināmā apkures katlus;
  • Ievērot temperatūras režīmus apkures katlos, karstā ūdens sagatavošanas punktā, siltumtrasēs;
  • Sagatavot cieto kurināmo (malku);
  • Veikt apkures katlu tīrīšanu;
  • Veikt apkārtnes un darba telpas sakopšanu un uzturēšanu darba kārtībā, kā arī veikt nepieciešamos remontdarbus.

Prasības pretendentiem:

  • Vēlama vidējā izglītība;
  • Vēlama motorzāģa/krūmgrieža operatora apliecība;
  • Prasme organizēt savu darbu, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību;
  • Spēja ātri reaģēt un pieņemt lēmumus nestandarta situācijās

Piedāvājam:

  • Darbu uz noteiktu laiku līdz 31.05.2021. (sezonas darbs);
  • Darba laiks pēc grafika (dežūra 24 stundas);
  • Darba algu 2,70 EUR stundā (pirms nodokļu nomaksas);
  • Normatīvajiem aktiem atbilstošu piemaksu par nakts darbu, darbu svētku dienās un virsstundu darbu.

Dzīves gājumu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumentu kopiju lūdzam iesniegt SIA ”Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” Dakteru ielā 14, Smiltenē, Smiltenes novadā, 14.kabinetā (Administrācija) personīgi, pa pastu vai pa e-pastu [email protected] līdz 08.10.2020.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) (turpmāk – VDAR) 13.pantu, SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” informē, ka:

  1. Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;
  2. Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca”, kontaktinformācija: Dakteru iela 14, Smiltene, LV-4729.

Papildu VDAR 13.pantā minēto informāciju Jūs varat iegūt sūtot elektroniskā pasta vēstuli uz e-pasta adresi: [email protected].