2024. gada 28. marts
A- A A+
Viegli lasīt

SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” aicina darbā Saimniecības daļas TELPU APKOPĒJU

Galvenie amata pienākumi:

  • Veikt pansionāta apkopjamo darba telpu, galdu un citu mēbeļu tīrīšanu un uzkopšanu;
  • Ievērot higiēnas un pret epidēmiskā režīma plānu;
  • Sekot līdzi un atbildēt par iestādes iekštelpu tīrību un kārtību.

Prasības pretendentiem:

  • Pamatizglītība;
  • Latviešu valodas zināšanas;
  • Prasme efektīvi plānot darba laiku;
  • Augsta atbildības sajūta un precizitāte;
  • Labas komunikācijas spējas.

Piedāvājam:

  • Normālu darba laiku (40 stundas nedēļā)
  • Darba līgumu uz nenoteiktu laiku;
  • Darba algu 430 EUR mēnesī (pirms nodokļu nomaksas);

Dzīves gājumu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumentu kopiju lūdzam iesniegt SIA ”Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” Dakteru ielā 14, Smiltenē, Smiltenes novadā, 14.kabinetā (Administrācija) slēgtā aploksnē ar norādi “Pieteikums SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” Saimniecības daļas apkopēja amatam” personīgi, pa pastu vai pa e-pastu [email protected] līdz 2020.gada 23.septembrim.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) (turpmāk – VDAR) 13.pantu, SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” informē, ka:

  1. Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;
  2. Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca”, kontaktinformācija: Dakteru iela 14, Smiltene, LV-4729.

Papildu VDAR 13.pantā minēto informāciju Jūs varat iegūt sūtot elektroniskā pasta vēstuli uz e-pasta adresi: [email protected].