2024. gada 28. marts
A- A A+
Viegli lasīt

SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” aicina darbā Sociālās aprūpes un rehabilitācijas nodaļas fizioterapeitu

Galvenie amata pienākumi:

  • Veikt klientu fiziskā funkcionālā stāvokļa izvērtēšanu;
  • Veikt klienta pozicionēšanu, pozīciju maiņu, locītavu mobilitātes un stabilitātes uzlabošanu vai uzturēšanu, muskuļu funkciju un līdzsvara atjaunošanu vai uzturēšanu, stājas un gaitas korekciju vai uzturēšanu, ikdienas aktivitāšu treniņus;
  • Veikt klienta elpošanas funkciju un sirds -asisnsvadu sistēmas trenēšanu;
  • Izveidot klientam patstāvīgi veicamus fizioterapijas ārstēšanas pasākumus vai fizisko aktivitāšu programmas;
  • Veikt nepieciešamo palīglīdzekļu izvēli un to pareizas lietošanas apmācību;
  • Dokumentēt klienta ārstēšanas procesus un tajos iegūtos rezultātus.

Prasības pretendentiem:

  • Profesionālais bakalaura grāds veselības aprūpē ar fizioterapeita kvalifikāciju;
  • Fizioterapeita sertifikāts;
  • Reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
  • Viena gada pieredze attiecīgajā specialitātē;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • Prasmes realizēt fizioterapijas ārstēšanas procesu, pielietojot dažādas ārstēšanas metodes;
  • Prasme organizēt savu darbu, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību;
  • Prasme sarunāties ar veciem cilvēkiem viegli saprotamā sarunvalodā.

Piedāvājam:

  • Nepilnu darba laiku (20 stundas nedēļā);
  • Stabilu atalgojumu 656 EUR mēnesī (pirms nodokļu nomaksas);
  • Darba līgumu uz nenoteiktu laiku;
  • Mūsdienīgu darba vidi un atbilstošus darba apstākļus.

Dokumentus lūdzam iesniegt SIA ”Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” Dakteru ielā 14, Smiltenē, Smiltenes novadā, 14.kabinetā (Administrācija) slēgtā aploksnē ar norādi “Pieteikums SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” Sociālās aprūpes un rehabilitācijas nodaļas fizioterapeita amatam” personīgi, pa pastu vai pa e-pastu [email protected] līdz 2021.gada 31.oktobrim.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) (turpmāk – VDAR) 13.pantu, SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” informē, ka:

  1. Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;
  2. Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca”, kontaktinformācija: Dakteru iela 14, Smiltene, LV-4729.

Papildu VDAR 13.pantā minēto informāciju Jūs varat iegūt sūtot elektroniskā pasta vēstuli uz e-pasta adresi: [email protected].