2024. gada 28. marts
A- A A+
Viegli lasīt

SIA ZAAO aicina darbā Atkritumvedēja vadītāju

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai.

Mēs piedāvājam:

  • Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā;
  • Labus darba apstākļus;
  • Bruto atalgojumu no 1360.00 mēnesī;
  • Piemaksu par papildus darba apjomu;
  • Degvielas izdevumu kompensāciju darbinieka nokļūšanai uz darbu;
  • Sociālās garantijas;
  • Kvalifikācijas celšanas iespējas;
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšana uzsākot darbu;
  • Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika beigām.

Darba pienākumi:

  • Sadzīves atkritumu, lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana;
  • Ievērot darba drošības noteikumus pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem;
  • Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.

Prasības:

  • Vidējā vai vidējā speciālā izglītība;
  • C kategorijas autovadītāja apliecība; 95 kods;
  • Vismaz trīs gadu pieredze automašīnas vadīšanā;
  • Vēlama pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem;
  • Labas tehniskās zināšanas;
  • Prasme rīkoties ārkārtas situācijās;
  • Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu;
  • Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru;
  • Organizatoriskās prasmes.

Pieteikties: CV (dzīves apraksts) lūdzam iesniegt personīgi Rīgas ielā 32, Personāla daļā vai sūtīt e-pastā [email protected](link sends e-mail); tālrunis 26207402,

Pieteikumus gaidām līdz 2022.gada 31.oktobrim.

Pateicamies par atsaucību!

Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201