2024. gada 29. marts
A- A A+
Viegli lasīt

SIA “ZAAO” aicina darbā ražošanas daļas Transporta nodaļas tehniķi – mehāniķi

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509,  ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu, izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai.

AICINĀM DARBĀ: Ražošanas daļas Transporta nodaļas tehniķi – mehāniķi

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Pilnu darba slodzi;
  • Labus darba apstākļus;
  • Darba pienākumu veikšanai atbilstošu tehnisko nodrošinājumu;
  • Bruto atalgojumu 1150.00 EUR mēnesī;
  • Darba telefonu un apmaksātas sarunas;
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).

DARBA PIENĀKUMI:

  • Uzņēmuma autotransporta un iekārtu tehniskā uzraudzība;
  • Tehnisko apkopju grafika nodrošinājums;
  • Izcila tehniskā stāvokļa nodrošināšana un uzturēšana autotransportam un iekārtām;
  • Degvielas un smērvielu patēriņa kontrole.

PRASĪBAS:

  • Tehniskā izglītība;
  • Prasme rīkoties ārkārtas situācijās;
  • Praktiskā pieredze līdzīga darba veikšanā;
  • Autovadītāja apliecība B un C vai CE kategorija;
  • Labas komunikācijas prasmes un noturība stresa situācijās;
  • Organizatoriskā darba iemaņas.

Darba vieta:  SIA “ZAAO” autobāze, Mūrmuižas iela 15, Valmierā.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi;

Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA ZAAO, Rīgas ielā 32, Valmierā, LV-4201

CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli  lūdzam iesniegt personīgi vai sūtīt  e-pastā līdz 2019.gada 16.maijam. E-pasts: [email protected]; Tālrunis: 64281250; 26568230.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka izskatot iesūtītos CV, sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai.