2021. gada 10. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Pasākums tiek pārcelts! Smiltenē Ziemassvētkus ieskandinās roka skaņās

Ievērībai! Pasākums tiek pārcelts uz 2021. gada 10. decembri plkst. 18:00. Iegādātās biļetes būs derīgas jaunajā pasākuma laikā!

20.decembrī plkst. 16:00 Smiltenes novada Kultūras centrā uzstāsies Vjačeslavs Mitrohins ar grupu koncertā “Rock Christmas” jeb Roka Ziemassvētki. Biļetes pieejamas “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās.

Ziemassvētki ir spilgts un brīnumu pilns laiks. Brīnumi notiks arī pirms svētku muzikālā dzīvē. Šogad klausītājus pirmo reizi mūzikas vēsturē ar neparastu Ziemassvētku koncertu “ROCK CHRISTMAS”  iepriecinās Latvijas rokmūzikas dzīvā leģenda Vjačeslavs Mitrohins ar grupu.

Koncertā skanēs Ziemassvētku un  pasaules hīti, Latvijas komponistu skaņdarbi V. Mitrohina aranžējumā, ka arī V. Mitrohina sacerētās dziesmas. Spilgta ģitārspēle neatstās nevienu klausītāju vienaldzīgu. Tā ir vienreizēju iespēja dzirdēt kā pusgadsimtā iegūta spēlēšanas pieredze, sekošana mūsdienīgām tendencēm un milzīga dzīves enerģija apvienojas ar virtuozu izpildījumu. 

Ģitārists, komponists un izpildītājs Vjačeslavs Mitrohins dalīsies ar savām emocijām un uzburs labu garastāvoklī ikvienam klausītājam.  Vairākus gadus V. Mitrohinam bija ideja uztaisīt smuko svētku programmu – beidzot tā ir gatava! Tas nebūs Ziemassvētku dziesmu pierasts skanējums, tas būs pārsteigums un jaunā interpretācija. Nāciet uz koncertu un dziediet līdzi!

Vietu skaits ir ierobežots. Koncerts notiks, ievērojot pasākumu apmeklētāju drošībai noteikto sanitāro protokolu.

Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs: € 12,00, €10,00 un € 8,00, € 6,00.

 

 

Pasākumu organizē:

SIA M Studija

 

Informāciju publicēšanai sagatavoja

Alise Seile

Smiltenes novada KC mākslinieciskā vadītāja

[email protected]

28688101

Kalendārs

Informācija par COVID-19
Slider