2024. gada 29. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada bāriņtiesa aicina darbā SEKRETĀRI (-U)

SMILTENES NOVADA BĀRIŅTIESA
Reģ. Nr. 40900006119, Dārza iela 11, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729

aicina darbā SEKRETĀRI (-U)

Galvenie darba pienākumi:

  • piedalīties bāriņtiesas sēdēs, tās protokolēt un noformēt protokolus;
  • noformēt un savlaicīgi izsūtīt uzaicinājumus fiziskām un juridiskām personām uz bāriņtiesas sēdi/pārrunām;
  • nodrošināt dokumentu pārvaldību t.sk., ievadīt datus informācijas sistēmās.

Prasības pretendentam:

  • vidējā, vidējā speciālā vai pirmā līmeņa augstākā izglītība. Par priekšrocību tiks uzskatīta otrā līmeņa augstākā akadēmiskā izglītība pedagoģijas, psiholoģijas, medicīnas vai tiesību zinātnē, vai zinātnes nozarei atbilstoša profesionālā (pedagoga, psihologa, jurista, sociālā darbinieka, ārsta) izglītība;
  • labas prasmes darbā ar datoru, pieredze darbā ar dažāda veida datu bāzēm. Par priekšrocību tiks uzskatīta lietvedības sistēmas “Namejs”  un Nepilngadīgo personu atbalsta informācijas sistēmas (NPAIS) pārzināšana);
  • pieredze dokumentu sagatavošanā;
  • prasme ātrdrukāšanā;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī, svešvalodu (krievu, angļu) zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • augsta stresa noturība;
  • labas komunikācijas un saskarsmes prasmes.

Mēs piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu (mēnešalgu atbilstoši 7.mēnešalgu grupai, sākot no 580 EUR pirms nodokļu nomaksas);
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu;
  • izglītības iespējas profesionālai pilnveidei;
  • atsaucīgu kolektīvu un labus darba apstākļus.

Iesniedzamie dokumenti:

  • dzīves un darba pieredzes apraksts (Curriculum Vitae);
  • motivācijas vēstule;
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas.

Dokumentus iesniegt personīgi vai pa pastu Smiltenes novada domes Klientu apkalpošanas centrā Dārza ielā 3, Smiltenē, Smiltenes novadā, slēgtā aploksnē ar norādi “Bāriņtiesas sekretāra amata konkursam” vai e-pastu [email protected] līdz 2019.gada 15.martam. Tel. informācijai 64707574.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada dome informē, ka:

  • Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada dome, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.