2024. gada 18. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada dome aicina darbā PAŠVALDĪBAS POLICIJAS INSPEKTORU

SMILTENES NOVADA DOME

Reģ. Nr. 90009067337, Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729

AICINA DARBĀ

PAŠVALDĪBAS POLICIJAS INSPEKTORU

Mēs piedāvājam:

  • atbildīgu darbu uz nenoteiktu laiku;
  • nepilna laika darbu pēc grafika, ko var apvienot ar citu darbu;
  • labus darba apstākļus, atsaucīgu kolektīvu;
  • stabilu atalgojumu (summētais darba laiks ar stundas tarifa likmi 4,53 EUR);
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu;
  • izglītības iespējas profesionālai pilnveidei.

Amata galvenie pienākumi:

  • kontrolēt, kā tiek veikta normatīvo aktu prasību ievērošana un izpilde pašvaldības teritorijā;
  • pieņemt un reģistrēt informāciju par administratīvajiem likumpārkāpumiem, noziedzīgiem nodarījumiem un citiem sabiedrībai bīstamiem notikumiem;
  • kontrolēt transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas noteikumu ievērošanu;
  • veikt preventīvus pasākumus, piedalīties iedzīvotāju tiesiskajā audzināšanā;
  • veikt profilaktiskos reidus;
  • nodrošināt sabiedrisko kārtību pašvaldības teritorijā;
  • uzraudzīt pašvaldības saistošo noteikumu izpildi;
  • sagatavot administratīvās lietvedības materiālus un noformēt tos atbilstoši normatīvo aktu prasībām.

Prasības pretendentam:

  • atbilstība likuma “Par policiju” 21. panta pirmās daļas prasībām;
  • vidējā vai profesionālā vidējā izglītība;
  • izpratne par pašvaldības policijas darbības pamatprincipiem, darbu reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • labas iemaņas darbā ar datoru;
  • laba fiziskā sagatavotība un stresa noturība;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība (autovadītāja stāžs ne mazāk kā 2 gadi).

Pieteikuma dokumentus: CV (dzīves aprakstu), motivācijas vēstuli un izglītības dokumentu kopijas iesniegt elektroniski e-pastā: [email protected] līdz 2021. gada 16.jūnijam. Tel. informācijai 64707584.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada dome informē, ka:

  • Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada dome, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.