2024. gada 23. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada dome aicina darbā Pašvaldības policijas inspektoru

SMILTENES NOVADA DOME

Reģ. Nr. 90009067337, Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729

AICINA DARBĀ PAŠVALDĪBAS POLICIJAS INSPEKTORU

Mēs piedāvājam:

  • labus darba apstākļus, atsaucīgu kolektīvu;
  • darbu pēc grafika, ko var apvienot ar citu darbu;
  • stabilu atalgojumu (summētais darba laiks ar stundas tarifa likmi 4,23 EUR);
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu;
  • izglītības iespējas profesionālai pilnveidei.

Amata galvenie pienākumi:

  • kontrolēt, kā tiek veikta normatīvo aktu prasību ievērošana un izpilde pašvaldības teritorijā;
  • pieņemt un reģistrēt informāciju par administratīvajiem likumpārkāpumiem, noziedzīgiem nodarījumiem un citiem sabiedrībai bīstamiem notikumiem;
  • kontrolēt transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas noteikumu ievērošanu;
  • veikt preventīvus pasākumus, piedalīties iedzīvotāju tiesiskajā audzināšanā;
  • veikt profilaktiskos reidus;
  • nodrošināt sabiedrisko kārtību pašvaldības teritorijā;
  • uzraudzīt pašvaldības saistošo noteikumu izpildi;
  • sagatavot administratīvās lietvedības materiālus un noformēt tos atbilstoši normatīvo aktu prasībām.

Prasības pretendentam:

  • atbilstība likuma “Par policiju” 21. panta pirmās daļas prasībām;
  • vidējā vai profesionālā vidējā izglītība;
  • izpratne par pašvaldības policijas darbības pamatprincipiem, darbu reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • labas iemaņas darbā ar datoru;
  • laba fiziskā sagatavotība un stresa noturība;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība (autovadītāja stāžs ne mazāk kā 2 gadi).

Pieteikuma dokumentus: CV (dzīves aprakstu), motivācijas vēstuli un izglītības dokumentu kopijas iesniegt pa pastu vai personīgi Smiltenes novada domes Klientu apkalpošanas centrā Dārza ielā 3, Smiltenē, Smiltenes novadā, slēgtā aploksnē ar norādi “Pašvaldības policijas inspektora amata konkursam”, vai e-pastu [email protected] līdz 2020.gada 20.oktobrim. Tel. informācijai 26157117.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada dome informē, ka:

  • Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada dome, Reģ. nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.