2020. gada 30. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada domes Sociālais dienests aicina darbā sociālo darbinieku Blomes pagastā

SMILTENES NOVADA DOMES

SOCIĀLAIS DIENESTS

Reģ. Nr. 40900006068

aicina darbā sociālo darbinieku Blomes pagastā

PRASĪBAS:

  • otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālajā darbā vai karitatīvajā sociālajā darbā (var būt augstskolas students);
  • darba pieredze sociālās palīdzības organizēšanā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un pieņemt lēmumus sarežģītās situācijās;
  • normatīvo aktu pārzināšana un prasme tos pielietot;
  • labas iemaņas darbā ar datoru MS Office standartprogrammām (pieredze darbā ar programmu SOPA tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • labas saskarsmes kultūra un komunikācijas prasmes ar cilvēkiem;
  • vēlama „B” kategorijas autovadītāja apliecība.

GALVENIE PIENĀKUMI:

  • organizēt un sniegt Blomes pagasta iedzīvotājiem nepieciešamos sociālos pakalpojumus un sociālo palīdzību, informēt un konsultēt par viņu tiesībām uz pakalpojumiem un palīdzību;
  • izstrādāt un realizēt sociālās rehabilitācijas plānus;
  • sadarboties ar valsts un citām pašvaldības iestādēm, organizēt un piedalīties starpinstitucionālās un starpprofesionālās komandas tikšanās;
  • veikt preventīvo darbu, lai novērstu sociālo problēmu rašanos.

 PIEDĀVĀJAM:

  • atbildīgu darbu uz attīstību vērstā pašvaldībā, labus darba apstākļus;
  • pilna laika amata vietu uz nenoteiktu laiku;
  • stabilu atalgojumu (bruto darba algu atbilstoši 8.mēnešalgu grupai, 727 EUR pirms nodokļu nomaksas);
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu;
  • profesionālās attīstības iespējas.

Pretendentu pieteikšanās un nepieciešamo dokumentu iesniegšana līdz š.g. 31.martam.

Iesniedzamie dokumenti:

  • motivēts pieteikums;
  • CV (dzīves, profesionālās darbības un izglītības apraksts);
  • Izglītības apliecinošu dokumentu, sertifikātu kopijas.

Pieteikuma dokumentus lūdzam iesniegt personīgi vai pa pastu Smiltenes novada domes Sociālajā dienestā Dārza ielā 3, Smiltenē, Smiltenes novadā, slēgtā aploksnē ar norādi “Vakance – sociālais darbinieks” vai e-pastu: [email protected]. Tālrunis uzziņām: 64707865 vai 26362282 (vadītāja Inta Siliņa).

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada dome informē, ka:

  • Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada dome, Reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Papildu VDAR 13.pantā minēto informāciju Jūs varat iegūt sūtot elektroniskā pasta vēstuli uz e-pasta adresi: [email protected].

Smiltenei 100

Kalendārs

Ceļvedis
Slider