2021. gada 26. jūl.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada Kultūras centrs sadarbībā ar producentu Sandi Mohovikovu rīko “Pop up” tirdziņu “Multimāksla”

Smiltenes novada Kultūras centrs sadarbībā ar producentu Sandi Mohovikovu rīko “Pop up” tirdziņu “Multimāksla”

14.maijā Smiltenes pilsētas Vecajā parkā notiks  «pop-up» tirdziņš  “Multimāksla” , kas būs pieejams ikvienam interesentam no plkst.18:00 līdz plkst. 22:00

 

Daudzām radošajām personībām – dziedātājiem, mūziķiem, aktieriem u.c. – ir aizraušanās, ar ko viņi nodarbojas paralēli savai pamatprofesijai: izgatavo visdažādākās lietas, glezno, ada, izšuj, rada mākslas darbus, pavārmākslas šedevrus u.c.. Un nu ir pienācis brīdis, kad viņi vēlētos publiski dalīties ar saviem darinājumiem. Vasaras brīvdabas «pop-up» tirdziņos mākslinieku radītās lietas būs iespējams iegādāties par īpašu cenu, tādējādi atbalstot radošos cilvēkus, turklāt vairāku mākslinieku radītās lietas būs pieejamas tikai un vienīgi šīs vasaras tirdziņos un ir unikālas, jo tās iepriekš nekur publiski nav bijušas pieejamas un apskatāmas.

 

Mākslinieku «pop-up» tirdziņos varēs iegādāties operdziedātāja Sergeja Jēgera izcili garšīgos marinējumus; dziedātāja Igo īpaši izstrādātos porcelāna traukus, grafikas un citus dizaina priekšmetus; multimākslinieces Elitas Patmalnieces jaunās vasarīgās kleitas, pludmales lakatus, T-kreklus un sejas maskas; grupas «Jumprava» dalībnieka Aigara Krēslas vīnus; aktrises Agneses Zeltiņas gredzenus, auskarus un rokassprādzes; TV un radio ētera personības Baibas Sipenieces-Gavares veidotos izšuvumus un glezniņas; dzejnieka Guntara Rača dzejoļu grāmatas un kompaktdiskus; mūziķa un TV raidījumu vadītāja Roberto Meloni pavārgrāmatas, kur smelties idejas vasaras pikniku mielastiem; dziedātājas Katrīnas Dimantas darinātās pastalas un viņas ģimenes ukuleles u.c.

Dalībnieku sastāvs var mainīties, atkarībā no norises vietas.

 

Informāciju sagatavoja Sandis Mohovikovs, producents

 

 

 

 

 

KalendārsSlider