2020. gada 16. jūl.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs aicina darbā tūrisma organizatoru uz noteiktu laiku

SMILTENES NOVADA TŪRISMA INFORMĀCIJAS CENTRS
izsludina pretendentu pieteikšanos uz vakanto

Tūrisma informācijas centra tūrisma organizatora amata vietu

(uz noteiktu laiku: jūnijs – augusts)

Amata pamatpienākumi:

  • Veidot, koordinēt un nodrošināt daudzveidīgu un kvalitatīvu tūrisma un atpūtas iespēju piedāvājumu Smiltenes pilsētā un novadā visu paaudžu iedzīvotājiem un sezonalitātei;
  • Regulāri sagatavot, aktualizēt tūrisma informāciju, to ievietot datu bāzē un Smiltenes novada mājas lapā www.smiltene.lv, visit.smiltene.lv, kā arī citos tūrisma portālos un pašvaldības sociālajos tīklos;
  • Atbildēt uz informācijas pieprasījumiem, konsultēt par atpūtas un ceļošanas iespējām, Smiltenes novadā, Vidzemē, Latvijā un iespēju robežās ārzemēs.

Prasības pretendentiem:

  • Valsts valodas prasme augstākajā līmenī;
  • Svešvalodu zināšanas;
  • Izpratne par tūrisma maršrutu veidošanu un plānošanu;
  • Labas komunikācijas prasmes;
  • Prasme strādāt ar mūsdienu informācijas tehnoloģijām un darboties sociālajos medijos;
  • Vēlama pieredze darbā ar kases aparātu;
  • Spēja prezentēt un aizstāvēt viedokli, patstāvīgi pieņemt lēmumus;
  • Prasme sagatavot un noformēt dokumentus.
  • Izglītība tūrisma nozarē tiks uzskatīta par priekšrocību (var būt arī students).

Piedāvājam:

Atbildīgu un interesantu pilna laika darbu (saskaņā ar darba grafiku) uz noteiktu laiku – vasaras sezonā no 2020. gada 8. jūnija līdz 31. augustam, ar amata mēnešalgu 728 EUR, labus darba apstākļus, profesionālās pilnveidošanās iespējas, stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

Pieteikuma (motivācijas) vēstuli, dzīves un darba aprakstu (CV) līdz 2020. gada 31. maija pulksten 12.00 sūtīt pa e–pastu [email protected] vai iesniegt personīgi Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrā, Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Kontaktpersona:  Modris Apsītis, tālr. 26584237

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada dome informē, ka:

  • Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada dome, Reģ.Nr.90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Slider