2024. gada 28. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Sporta veterāni startē 57. LSVS sporta spēlēs vieglatlētikā.

29.februārī Rīgas Sporta manēžā notika LSVS sporta spēles vieglatlētikā telpās. Smiltenes novada vieglatlētu komandas punktus pelnīja 11 dalībnieki –  Arnolds Markss, Kitija Klempnere, Inta Zetmane, Viktors Vējiņš, Ivars Joksts, Iveta Kazaine, Inese Meldere, Kaspars Abuls, Lauris Veidemanis, Signe Kaupuža un  Ilze Agapova. Kopumā komanda izcīnīja 7 medaļas.

Medaļas izcīnīja Viktors Vējiņš 60+ 1.v. augstlēkšanā un 2.v. lodes grūšanā;  Inta Zetmane 65+ 3.v. lodes grūšanā; Ivars Joksts 55+ 3.v. 200m; Kaspars Abuls 35+ 3.v. 3-soļlēkšanā; Lauris Veidemanis 35+ 3.v. 200m un tāllēkšanā.

Paralēli vieglatlētikas sacensībām, sporta manēžā notika arī svaru bumbas celšanas sacensības veterāniem. Mūsu komandas nenogurstošais dalībnieks Arnolds Markss 85+, izgrūdis lodi, intereses pēc, pieteicās svarbumbas celšanās sacensībām un izcīnīja 3.vietu savā vecuma grupā.

LSVS 57.sporta spēles vieglatlētikā stadionā notiks 27.-28.jūnijā Rojā.