2020. gada 14. jūl.
A- A A+
Viegli lasīt

Turpinās pārrobežu projekta “COOP Local” aktivitātes

Kontaktu veidošanas pasākums amatniekiem un Lindoras gada tirgus 28.-29.oktobris, Igaunijā, Lindorā.

Smiltenes novada amatnieki, rokdarbnieki un mazie uzņēmēji tiek aicināti 28.oktobrī doties uz Lindoras gada tirgu Igaunijā. Projekta ietvaros ar saviem darinājumiem varēs piedalīties amatnieki un rokdarbnieki. Pēc gada tirgus plānots kontaktu veidošanas pasākums kopā ar Igaunijas amatniekiem, apmeklējot amatnieku studiju Obinitsā.  Pieteikšanās līdz 19.oktobrim, vietu skaits ierobežots.

Mācību seminārs gaļas un piena pārstrādes uzņēmējiem un mājražotājiem 7.-8. novembris, Igaunijā, Veros.

Smiltenes novada mazie un vidējie gaļas un piena pārstrādes uzņēmēji tiek aicināti piedalīties seminārā no 7.līdz 8. novembrim Veru apgabala pārtikas centrā (Food Center of Võrumaa), Igaunijā. Seminārā  igauņu uzņēmēji dalīsies ar pieredzi mārketingā un pārdošanā un savu pieredzi pārtikas ražošanas uzņēmējdarbībā. Pieteikšanās līdz 24.oktobrim, vietu skaits ierobežots.

Plašāka informācija par abu pasākumu programmām un iespējām piedalīties var noskaidrot pa tālruni 64707575 vai rakstot e-pastu projekta aktivitāšu vadītājam Modrim Apsītim – [email protected].

Pasākumi tiek organizēti projekta “Pārrobežu sadarbības veicināšana vietējiem pārtikas produktu ražotājiem un amatniekiem pierobežā” (COOP Local) ietvaros.

Projekta mērķis ir atdzīvināt un stiprināt pārrobežu uzņēmējdarbību, īstenojot virkni dažādu pasākumu, kas veicinās sadarbības un biznesa attiecību veidošanu starp Igaunijas un Latvijas uzņēmējiem. Projektā paredzētie pasākumi ietver gan pieredzes apmaiņas braucienus, gan kopīgas tikšanās, mācību ekskursijas un seminārus, gan kopīgas izstādes, gadatirgus, u.c.

Projekts tiks ieviests laika periodā no 2017.gada marta līdz 2019.gada augustam.

Projektu „COOP Local” līdzfinansē Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programma.  Smiltenes novada pašvaldības kopējais projekta budžets ir 61 104,00 EUR, t.sk. programmas finansējums ir 85% jeb 51 938,40 EUR un pašvaldības līdzfinansējums ir 15% jeb 9 165,60 EUR

 

Informāciju sagatavoja
Projektu vadītāja
Zelma Mičule

Ceļvedis
Slider