2020. gada 8. aug.
A- A A+
Viegli lasīt

TV žurnāliste Laura Akmentiņa: “Cilvēks ir dārgākais valstij, pilsētai un katrai vietai.”

TUESI.LV stāsta stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Septembra vidū, projekta veidotāji iepazīstina arī ar TV žurnālisti, smiltenieti Lauru Akmentiņu.

“Es esmu sapratusi to, ka katram cilvēkam ir sava taisnība. Veidojot ziņas, vienmēr ir vairākas puses un viedokļi. Grūtākais, dažkārt, ir nenostāties vienā pusē. Visos medijos ir jābūt atbildībai pret skatītājiem,” uzsver TV žurnāliste Laura Akmentiņa no Smiltenes.

“Mēs nedzīvojam briesmīgā valstī. Mums ir arī labas ziņas. Gan pozitīvajai, gan negatīvajai informācijai ir jābūt vienuviet un tā jāpiedāvā cilvēkam. Ja mēs visu laiku skatīsimies tikai uz slikto, tad tur mēs arī paliksim,” uzskata Laura.

“Man ļoti nepatīk doma, ka viss ir slikti. Tas ir no kaut kurienes iepotēts. Kā no brīva prāta var dzīvot sliktā vietā? Dari kaut ko! Vai nu izveido to vietu labāku, vai nu vienkārši piecelies un aizbrauc uz vietu, kur ir labi,” aicina Laura.

“Lielākā vērtība ir cilvēks. Cilvēks ir dārgākais valstij, pilsētai un katrai vietai. Ja ir cilvēki, tā vieta attīstās. Smiltene ir mana pilsēta. Es skatos uz Smilteni un man patīk, kas tur notiek.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos. Projektu TUESI.LV īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Latvijas valsts simtgades svinības notiek laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”
[email protected]
22382139

TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm, kuru īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Slider