2024. gada 28. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Veterināro zāļu lieltirgotava aicina darbā veterināro preču pārdošanas menedžeri Vidzemē

Reģ. Nr. 40003518189
Kalnabeites 9, Siguldas pag., LV-2150
Veterināro zāļu lieltirgotava aicina darbā
veterināro preču pārdošanas menedžeri Vidzemē

Darba pienākumi:

  • Piesaistīt jaunus klientus un uzturēt ilgtermiņa sadarbību ar esošajiem
    klientiem;
  • Divas līdz trīs dienas nedēļā braukt pie klientiem, divas dienas darbs ar
    klientiem pa telefonu, pavadzīmju izrakstīšana;
  • Veterināro produktu klāsta pārzināšana un konsultāciju sniegšana;
  • Sagatavot atskaites uzņēmuma vadībai par paveikto darbu.

Prasības kandidātiem:

  • Ieteicama izglītība lauksaimniecībā vai veterinārmedicīnā, vai līdzīga
    pieredze iepriekšējajā darbā;
  • B kategorijas vadītāja apliecība;
  • Labas iemaņas darbam ar datoru;
  • Teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas;
  • Augsta atbildības sajūta, mērķtiecība un precizitāte.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu stabilā un perspektīvā uzņēmumā;
  • Konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu;
  • Automašīnu un telefonu darba izpildei;

Vakanto vietu skaits: 1
Alga (bruto): sākot no 700 eiro
Profesiju klasifikācijas kods: 332208
Kontaktinformācija: [email protected]; 29232321