2020. gada 1. jūn.
A- A A+
Viegli lasīt

Svētku diena Variņos- “Vieta, kur prātot!”

29.jūnijā plkst. 18.00 Variņu tautas namā, atzīmējot Smiltenes novada 10 gadu jubileju, aicinām uz muzikāli izklaidējošu erudīcijas spēli komandām “Vieta, kur prātot”. Svētku dienu Variņos svinēsim ar prātošanu, zināšanu pārbaudīšanu un kopā būšanu, lai izzinātu sevi jautrā un aizraujošā veidā. Nāc piedalies un gūsti pozitīvas emocijas!

2019.gada 1.jūlijā apritēs 10 gadi kopš Smiltenes novada izveidošanas, kas tika izveidots apvienojot Smiltenes pilsētu un 8 apkārtējos pagastus – Smiltenes, Blomes, Brantu, Launkalnes, Variņu, Palsmanes, Grundzāles un Bilskas pagastus. Esam lepni par paveikto un sasniegto šajos 10 gados un sakām paldies ikvienam par ieguldījumu novada attīstībā un tā vārda popularizēšanā Latvijā un pasaulē.

Šo gadu laikā katru gadu tikāmies kādā no novada pagastiem, lai svinētu Smiltenes novada svētkus un iepazītu viens otru, palepotos ar to, ko katrs savam novadam varam dot. Atzīmējot 10 gadus kopš Smiltenes novada izveidošanas, aicinām visiem atkal kopā satikties, šoreiz ne tikai lepojoties ar katra veikumu, bet izceļot mūsu kopīgās vērtības. Smiltenes novada 10 gadu jubileju svinēsim no 21.jūnija līdz 10.augustam īpašos svētku pasākumos gan pilsētā, gan pagastos! Aicinām ikvienu novadnieku un viesi satikties vietās, kur dzimst latviskums, skan dziesma, rīb deja un mīt miers, kur varam zaļot, prātot, mīlēt un kopā satikties. Tā būs atkal iespēja ikvienam novadniekam un viesim apceļot Smiltenes novadu, iepazīt, kas pagastā paveikts, kā arī tikties ar aktīvākajiem un darbīgajiem novada iedzīvotājiem, kuri ir novada galvenā vērtība.

Otro svētku dienu (29.jūnijā) aicinām svinēt tur, kur Palsa met lokus gar pauguriem, kas pārmaiņus mijas ar ieplakām – Variņos, kurš ir jaunākais pagasts Smiltenes novadā un arī Latvijā. Pagasts izveidojies 1990.gada 18.oktobrī, uz bijušā kolhoza „Oktobris” bāzes, tagad SIA ”Palsa”, atdaloties no Palsmanes pagasta.

Pasākumā “Vieta, kur prātot” dalībniekiem būs iespēja caur dažādām tēmām pārbaudīt savas zināšanas par Variņu pagastu, Smiltenes novadu un Latviju. Tiks izspēlētas 9 kārtas, katrā kārtā 7 jautājumi. Par katru pareizu atbildi komandas saņems punktus. Noslēgumā uzvarēs tā komanda, kura iegūs maksimālo punktu skaitu. Spēles starplaikos uzstāsies mūziķis Artūrs Grandāns.

Aicinām piedalies komandas līdz 5 cilvēku sastāvā). Pieteikšanās līdz 25.jūnijam, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālr.26495596.

Smiltenes novads- vieta, kur prātos, kur dzimst idejas!
Smiltenes novads- vieta, kur augt!

Pasākuma organizators var izdarīt foto un video uzņēmumus pasākuma norises vietā vai tuvākajā apkārtnē (tostarp pie ieejas). Ja Jūs ierodaties pasākuma vietā, Jūs apzināties, ka Jūsu attēls var tikt uzņemts un apstrādāts turpmākajiem publicitātes mērķiem. Organizators ir publiska institūcija, kurai ir pienākums informēt sabiedrību par publisku līdzekļu finansētām aktivitātēm. Organizators neapstrādās Jūsu personas datus, ja Jūs neatradīsieties pasākuma tuvumā.

Kalendārs

Ceļvedis
Slider