2020. gada 25. febr.
A- A A+
Viegli lasīt

Vietējos dārzeņu un stādu audzētājus aicina doties mācību ekskursijā uz Igauniju

Smiltenes novada pārtikas mazie un vidējie uzņēmēji, kas nodarbojas ar dažādu dārzeņu, garšaugu un stādu audzēšanu vai pārstrādi tiek aicināti doties mācību ekskursijā uz Igauniju. “Pārrobežu sadarbības veicināšana vietējiem pārtikas produktu ražotājiem un amatniekiem pierobežā” (COOP Local) ietvaros.

Plašāka informācija par ekskursijas programmu un iespēju piedalīties var noskaidrot pa tālruni 64707575 vai rakstot e-pastu projekta aktivitāšu vadītājam Modrim Apsītim – [email protected]. Pieteikšanās līdz 29.septembrim, vietu skaits ierobežots.

Projekta mērķis ir atdzīvināt un stiprināt pārrobežu uzņēmējdarbību, īstenojot virkni dažādu pasākumu, kas veicinās sadarbības un biznesa attiecību veidošanu starp Igaunijas un Latvijas uzņēmējiem. Projektā paredzētie pasākumi ietver gan pieredzes apmaiņas braucienus, gan kopīgas tikšanās, mācību ekskursijas un seminārus, gan kopīgas izstādes, gadatirgi, u.c.

Projekts tiks ieviests laika periodā no 2017.gada marta līdz 2019.gada augustam.

Projektu „COOP Local” līdzfinansē Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programma.  Smiltenes novada pašvaldības kopējais projekta budžets ir 61 104,00 EUR, t.sk. programmas finansējums ir 85% jeb 51 938,40 EUR un pašvaldības līdzfinansējums ir 15% jeb 9 165,60 EUR

Informāciju sagatavoja:
Zelma Mičule

Projektu vadītāja

Ceļvedis
Slider