2024. gada 28. marts
A- A A+
Viegli lasīt

XXXl Suunto Games

14.un 15. septembrī Igaunijā netālu no Elvas Vitipalu karjerā notika tradicionālās un lielākās orientēšanās sacensības Igaunijā – XXXl   Sunto Games.

Dalībniekiem šis bija īsts pārbaudījums , jo sacensību otrajā dienā visu laiku lija spēcīgs lietus un gaisa temperatūra bija tikai +11 grādi. Šie apstākļi visvairāk ietekmēja to sportistu  startu, kas skrien ar brillēm.

Šajā apvidū 2017. gadā notika Pasaules čempionāta vidējā distances un stafešu sacensības. Tas bija tehnisks ar daudzām ieplakām un ierobežotu skrienamību.

Uzvaru sacensībās  grupā M45 24 dalībnieku konkurencē izcīnīja Azimuts OK sportists Otārs Putrālis. Viņam uzvara pārliecinoša , jo otrās vietas ieguvējs pārspēts par vairāk kā sešām minūtēm. M50 grupā Mārim Stabiņam 11. vieta.

Nedaudz līdz goda pjedestālam pietrūka Smiltenes BJSS audzēknei Anetei Stabiņai, divu dienu summā izcīnot piekto vietu W12 grupā 19 dalībnieču konkurencē. Viņas treniņu biedrenei Kitijai Abulai šoreiz nācās samierināties ar 12. vietu.

W-18 grupā Zandai Stabiņai 10. vieta. 10 gadīgo zēnu grupā Tomass Broms izcīnīja 11. vietu. Astoņgadīgo grupās Viktorija Broma un Roberts Zirdziņš finišēja attiecīgi 12.vietā un 14. vietā.