2020. gada 25. febr.
A- A A+
Viegli lasīt

Iespēja apgūt e-pakalpojumu dažādību

Variņu bibliotēka, akcijas “Dienas bez rindām” ietvaros,  2.oktobrī plkst. 14:00 ielūdz uz izglītojošu pasākumu “Modernā bibliotēka”.

Sociālo tīklu pasaule un interneta izmantošanas piedāvājumi nestāv uz vietas, tāpēc bibliotēka vēlas sabiedrību iedvesmot un iedrošināt nebaidīties no virtuālās pasaules, kā arī iepazīstināt ar e-pakalpojumu dažādību, vienlaicīgi noskaidrojot, kas ir svarīgākie iemesli, kādēļ iedzīvotāji e-pakalpojumus neizmanto.

Aicinot sabiedrību aktīvāk izmantot valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski – Latvijā no 30.septembra līdz 4.oktobrim notiks ikgadējā akcija “Dienas bez rindām”. Akcija notiek jau sesto reizi un tajā piedalās vairāk nekā 100 valsts un pašvaldību iestāžu, tostarp bibliotēku, visā Latvijā.
Iniciatīvas mērķis ir ne tikai iedrošināt sabiedrību saņemt pakalpojumus digitāli, bet arī iepazīstināt ar e-pakalpojumu dažādību, lai veicinātu paradumu maiņu – ar dažādām dzīves situācijām saistītās formalitātes ātrāk un ērtāk nokārtot tiešsaistē, nevis stāvot rindā valsts vai pašvaldības iestādē.

Madara Antēna,
Variņu bibliotēkas vadītāja

*Pasākuma organizators ir Variņu bibliotēka. Organizators var izdarīt foto un video uzņēmumus pasākuma norises vietā vai tuvākajā apkārtnē (tostarp pie ieejas). Ja Jūs ierodaties pasākuma vietā, Jūs apzināties, ka Jūsu attēls var tikt uzņemts un apstrādāts turpmākajiem publicitātes mērķiem. Organizators ir publiska institūcija, kurai ir pienākums informēt sabiedrību par publisku līdzekļu finansētām aktivitātēm. Organizators neapstrādās Jūsu personas datus, ja Jūs neatradīsieties pasākuma tuvumā.

Ceļvedis
Slider