2021. gada 12. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Remontdarbu laikā mainītas speciālistu pieņemšanas vietas poliklīnikā

Eiropas Savienības fonda projekta Nr.9.3.2.0/18/I/016 “Infrastruktūras un medicīnas tehnoloģiju atjaunošana Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīcā, un medicīnas tehnoloģiju iegāde Vidzemes slimnīcā, kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanai Vidzemē” ietvaros, šonedēļ uzsākti darbi SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” Ambulatorajā nodaļā, līdz ar to ir mainītas speciālistu pieņemšanas vietas.

Lai nodrošinātu nepārtrauktu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, Ambulatorās nodaļas darbi tiks veikti vairākās daļās. Šonedēļ darbi tiek uzsākti ārsta urologa, ārsta ķirurga un ārsta traumatologa, ortopēda kabinetos.

Būtiskas izmaiņas ir veiktas ārsta ķirurga un ārsta traumatologa, ortopēda pieņemšanas vietā- telpu vienkāršotas atjaunošanas darbu laikā speciālisti pieņems SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” Dienas stacionāra telpās. Lai nokļūtu speciālistu pieņemšanas vietā, aicinām sekot izvietotajām norādēm. Pacientiem ar kustību traucējumiem tiek nodrošināta vides pieejamība uz Dienas stacionāra telpām pa ēkas aizmugurējo ieeju. Jautājumu gadījumā aicinām vērsties reģistratūrā.

Aicinām visus ar izpratni un iecietību izturēties pret iespējamām neērtībām, ievērot izvietotās norādes un sekot līdzi informācijai par izmaiņām remontdarbu lakā.

Projekta mērķis ir nodrošināt kvalitatīvākus veselības aprūpes pakalpojumus Vidzemes reģionā, atjaunojot infrastruktūru SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīcā” un SIA “Vidzemes slimnīcā”. Projekta ietvaros SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” steidzamās medicīniskās palīdzības punkta telpām tiks veikta vienkāršota telpu atjaunošana un medicīnas tehnoloģiju bāzes atjaunošana, tādējādi uzlabojot neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanas pakalpojumus. Tāpat vienkāršota telpu atjaunošana tiks veikta SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” ambulatorajām telpām, uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas kvalitāti prioritārajās jomās. Savukārt sadarbības iestādē SIA “Vidzemes slimnīca” tiks iegādāta un uzstādīta medicīnas tehnoloģija ar mērķi nomainīt novecojušo medicīnas iekārtu un nodrošināt drošu un komfortablu vidi priekšlaikus dzimušajiem bērniem un jaundzimušajiem ar veselības problēmām.

Telpu vienkāršotas atjaunošanas darbus veic būvuzņēmumu SIA “Evento”, būvuzraudzību veic SIA „Marčuks”.

Projekta kopējās izmaksas ir 145 340,00 EUR, no kurām Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums ir 118 494,25 EUR, valsts budžeta finansējums ir 12 546,45 EUR un privātais finansējums ir 14 299,30 EUR.

Projektu paredzēts realizēt līdz 2019.gada 30.septembrim.

Ilze Majore,
SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca”
Medicīniskās aprūpes nodaļas vadītāja

Kalendārs

Slider