2021. gada 25. jūl.
A- A A+
Viegli lasīt

Sestdien Smiltenē tiks noskaidroti Latvijas čempioni individuālajā braucienā

Sestdien, 12. septembrī, Smiltenē norisināsies Latvijas čempionāta sacensības šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā elites, U23, junioru un jauniešu vecuma grupās. Sacensību sākums gaidāms pulksten 11:00.

 

Latvijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā šajā gadā objektīvu iemeslu dēļ sadalīts divās daļās. 26. augustā par tituliem cīnījās elites un amatieru sieviešu, zēnu, meiteņu, jauniešu meiteņu, kā arī amatieru un senioru vīru grupās.

 

Tikmēr šīs nedēļas sestdienā, 12. septembrī, par individuālā brauciena čempionu tituliem sacentīsies elites un U23 vīri, junioru puiši, junioru meitenes un jauniešu puiši. Pēc septiņu gadu pārtraukuma čempionāts atgriezīsies Smiltenē.

 

Sacensību trase atradīsies uz Smiltenes – Strenču šosejas. Starts tiks dots uzreiz aiz Brutuļiem – Strenču šosejas piektajā kilometrā. Jaunieši un junioru meitenes sacentīsies 15 kilometru distancē ar vienu apgriezienu, bet elites un U23 vīri, kā arī juniori veiks 20 kilometru garu distanci ar vienu apgriezienu.

 

Sacensību sākums gaidāms pulksten 11:00. Kā pirmie trasē dosies jaunieši un juniores. Sekos juniori, U23, kā arī elites vīri. Dalībnieku vidū elites konkurencē būs tādi vīri kā – Viesturs Lukševics, Andris Vosekalns, Māris Bogdanovičs, Vitālijs Korņilovs un citi.

 

Sacensību reģistrācijas centrs visām grupām atradīsies Smiltenes sporta hallē, Gaujas ielā 1. Tur no pulksten 09:00 – 11:30 būs iespējams izņemt dalībnieku numurus, kā ar iegūt plašāku informāciju. Sacensību apbalvošana tikmēr norisināsies Smiltenes pilsētas centrā – pie novada domes ēkas.

 

Smiltenes kausa programma:

12.septembris

11:00 –14:00:LČ šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā, Strenču šosejas 5.km

18:00 – 20:00: Latvijas pirmo sprinta sacensību pret kalnu kvalifikācija, Vecais parks

20:15 – 21:00 Latvijas pirmo sprinta sacensību pret kalnu fināli, Vecais parks

13.septembris

10:00 – 13:00 Latvijas jaunatnes kausa fināls, Bruģa kalnā

12:00 Bērnu braucieni, Kalnamuižā 1

13:00 Pafbet Sporta brauciens, Bruģa kalnā

14:30 Vudlande Tautas brauciens, Bruģa kalnā

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Toms Markss

KalendārsSlider