2019. gada 8. nov.
Viegli lasīt

SIA ZAAO aicina darbā ATKRITUMU SAVĀCĒJUS

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509,  ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai.

Aicinām darbā:

ATKRITUMU SAVĀCĒJU  (2 vakances)

Mēs piedāvājam:

  • Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā;
  • Labus darba apstākļus;
  • Bruto atalgojums 600.00 – 800.00 mēnesī;
  • Sociālās garantijas;
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana pēc pārbaudes laika.

Darba pienākumi:

  • Sadzīves atkritumu, lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana saskaņā ar maršruta lapu;
  • Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs)  ievērot darba drošības noteikumus;
  • Strādājot lietot darba apģērbu un individuālos aizsardzības līdzekļus.
  • Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru.

 Prasības:

  • Vidējā vai pamatizglītība;
  • Prasme rīkoties ārkārtas situācijās;
  • Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu;

Pieteikties: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli un atsauksmes vai rekomendācijas  lūdzam iesniegt personīgi Rīgas ielā 32, Valmierā vai sūtīt  e-pastā silvija.vilcane@zaao.lv; līdz 2019.gada 22.novembrim.

Tālrunis: 64281250; 26568230.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka izskatot iesūtītos pieteikumus, sazināsimies ar pretendentiem, kuri atbildīs mūsu prasībām.

Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201

Kalendārs

Slider