2020. gada 7. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada bērnu un jauniešu vokālistu konkurss “Smiltenes Balstiņas 2020”

Tiek izsludināta pieteikšanās Smiltenes novada bērnu un jauniešu vokālistu konkursam “Smiltenes balstiņas 2020”, kas norisināsies 25. aprīlī pulksten 17:00 Smiltenes novada Kultūras centrā. Pieteikšanās paredzēta līdz 17. aprīlim.

Smiltenes novada bērnu un jauniešu vokālistu konkurss tiek rīkots ar mērķi, lai veicinātu interesi par solo dziedāšanu, paplašinātu repertuāru ar latviešu komponistu skaņdarbiem un tautasdziesmām, pilnveidotu uzstāšanās prasmes un skatuves kultūru. Piedalīties aicināti Smiltenes novadā dzīvojoši bērni un jaunieši vecuma posmā no 7 līdz 15 gadiem, kuriem būs nepieciešams sagatavot vienu priekšnesumu – dziesmu latviešu valodā atbilstoši savam vecumam un vokālajām dotībām. Konkursa dalībniekus vērtēs Smiltenes novada Kultūras centra norīkota, profesionāla žūrija un īpašais viesis – dziedātāja, muzikālā audzinātāja Katō. Konkursa uzvarētāji saņems labas un noderīgas balvas.

Aicinām līdz 2020. gada 17. aprīlim  aizpildīt un iesniegt konkursa pieteikuma anketu elektroniskā veidā šeit, vai arī anketu nosūtīt elektroniski uz e-pastu [email protected], vai nodot personīgi Smiltenes novada Kultūras centrā.

Nolikums

Anketa

Zināšanai – ja konkursa dalībnieks dziesmas pavadījumā izmanto fonogrammu, tā elektroniski, CD vai USB formātā jāiesniedz kopā ar pieteikuma anketu.

Papildus informācijai un jautājumiem -28688101.

 

Informāciju sagatavoja

Alise Lilientāle

Smiltenes novada KC mākslinieciskā vadītāja

[email protected]

 

 

*Pasākuma organizators ir Smiltenes pilsētas Kultūras centrs. Organizators var izdarīt foto un video uzņēmumus pasākuma norises vietā vai tuvākajā apkārtnē (tostarp pie ieejas). Ja Jūs ierodaties pasākuma vietā, Jūs apzināties, ka Jūsu attēls var tikt uzņemts un apstrādāts turpmākajiem publicitātes mērķiem. Organizators ir publiska institūcija, kurai ir pienākums informēt sabiedrību par publisku līdzekļu finansētām aktivitātēm. Organizators neapstrādās Jūsu personas datus, ja Jūs neatradīsieties pasākuma tuvumā.

 Smiltenei 100

Smiltenei 100

Kalendārs

Ceļvedis
Slider